تقویم و سررسید

سررسید با فلش با جعبه

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

سررسید با فلش با جعبه

فلش یا مموری یکی از ابزارهای کاربردی در سمینارها، همایش ها، کلاس ها، شرکت ها و سازمان ها می باشد. وقتی سررسیدی را به همراه فلش در جعبه ای قرار می دهید، یک بسته ی بسیار کاربردی را در اختیار افراد قرار می دهید. شما می توانید با روش لیزری طرح دلخواه خودتان را چاپ کنید چرا که جنس فلش بسیار سخت است و روش لیزری مناسب ترین روش می باشد. جنس اوراق و جلد سررسید از هر نوعی می تواند انتخاب شود به علاوه شما می توانید با مشاوره متخصصان بازاریابی و طراحان گرافیست بهترین طرح و جنس را انتخاب کنید.

چرا تبلیغ با سررسید با فلش با جعبه؟

گاهی اوقات در بحث های عامیانه می شنویم که می گویند کالای خوب تبلیغ و اطلاع رسانی نمی خواهد و جنس خوب خودش را می تواند بفروشد. جمله ی معروفی به زبان انگلیسی در این حوزه وجود دارد که می گوید: a good product will sell itself یا کالای خوب خودش را می فروشد. حتی در برخی از تبلیغ ها دیده ایم که می گویند این یک تبلیغ نیست و همه ی این ها انگار نشان از این دارد که ما فکر می کنیم تبلیغ چیز بدی است و حتی در بین توده های مردم هم در برابر تبلیغ یک ذهنیت منفی وجود دارد و این روند به حدی است که عده ای در اشعار و متون کلاسیک فارسی دنبال مطالبی گشته اند که می توان از آن ها به عنوان مضمونی علیه تبلیغ و اطلاع رسانی استفاده کرد، از جمله در این بیت سعدی که می گوید: مشک آن است که خود ببوید نه آن که عطار بگوید. متاسفانه برخی اوقات این عقیده درباره ی سررسید با فلش با جعبه هم صدق می کند. اما به شما این نوید را می دهیم که این عقیده نادرست است و شما چندین گام جلوتر از رقیبان خودتان هستید.

سررسید با فلش با جعبه

لزوم تبلیغ با سررسید با فلش با جعبه

واقعیت این است که در دنیای رقابتی امروز شاید بدون تبلیغ و اطلاع رسانی بتوانید در بازار حضور داشته باشید ولی نمی توانید به موفقیت های چشمگیری برسید. همه ی بحث هایی که علیه تبلیغ و اطلاع رسانی یک محصول مطرح می شود متعلق به فضای غیر رقابتی است که در آن عرضه ی کمی صورت می گیرد و مشتریان به نوعی مجبورند که از یک یا دو فروشنده خرید کنند. ولی وقتی تعداد فروشنده ها زیاد می شود و عرضه ی بالایی صورت می گیرد چاره ای جز تبلیغ و اطلاع رسانی را ندارد. بر این اساس به تمام عزیزانی که مشغول مطالعه این متن هستند توصیه می کنیم که اگر سررسید با فلش با جعبه ی خوبی دارید و سررسید با فلش با جعبه شما از کیفیت مناسب برخوردار است و بسته بندی تان و قیمت گذاری و سیستم توزیع شما به درستی مدیریت و اجرا شده اند، حتما نیاز به تبلیغ هم دارید. شما می توانید سررسید با فلش با جعبه را به عنوان یک هدیه ی تبلیغی به طیفی از مخاطبانتان در سمینارها، همایش ها، کلاس ها، جلسات گروهی و انفرادی شرکت ها و سازمان ها هدیه دهید.