تقویم و سررسید

سررسید اختصاصی با جلد طلاکوب

  • نویسنده: حسینی
  •     
  • :تاریخ

 

همواره می توان با کمی وقت در اینترنت و یا مراجعه حضوری در محل های فروش سررسید در سطح شهر سررسید های آماده را با تنوع طرح و رنگ فراوان و در سایز های مختلف تهیه کرد ، اما آیا سررسید های آماده توانایی پاسخگویی به تمام نیاز های شما را دارد؟ اگر دانشجویی هستید که برای نوشتن جزوه و برنامه روزانه کلاس های دانشگاه خود از سررسید استفاده می کنید شاید برای شما گزینه مناسبی باشد، یا مغازه داری که دخل و خرج روزانه خود را در آن ثبت می کند چندان برایش کیفیت سررسید و چگونگی آن فرقی نکند. شما می توانید در بخش محصولات سایت انواع سررسید های اختصاصی را مشاهده نمایید. چاپ سررسید اختصاصی با جلد طلاکوب در شرکت تبلیغاتی طرح هرم به این صورت است که تعداد سررسید,جنس کاغذ,جنس جلد,تعداد صفحات سررسید,ابعاد سررسید و تمامی عناصر ساخت و تولید سررسید  طبق سفارش مشتری قابل اجراست.

 

سررسید اختصاصی با جلد طلاکوب شرکت برق ری

( سررسید اختصاصی با جلد طلاکوب شرکت برق ری)

سررسید اختصاصی با جلد طلاکوب

اما برای شرکت های بزرگی که به سررسید(مقالات مرتبط) به عنوان هدیه ای تبلیغاتی نگاه می کنند و برای پیشرفت کسب و کار خود استراتژی  تبلیغاتی سالانه تبیین می کنند چنین نیست، آنها به دنبال سررسید اختصاصی خود هستند که ضمن نشان دادن جایگاه ویژه آن شرکت، توان رقابت با تبلیغات سایر شرکت ها را نیز دارا باشد.

در روزهای پایانی سال بسیاری از شرکت های کوچک و بزرگ و یا حتی صاحبان کسب و کار های کوچک نیز به فکر تهیه و اهدا هدیه ای تبلیغاتی می افتند ، که معمولا در اواخر اسفند ماه هر سال و قبل از عید نوروز همراه با کارت پستال و یا کارت های تبریک عید آن را به مشتریان خود اهدا می نمایند.

در این زمان به دلیل کمی وقت شرکت ها فرصت چاپ سررسید اختصاصی را از دست داده و به سررسید های عمومی و چاپ لوگو شرکت به صورت طلاکوب و یا داغی رضایت می دهند.

اما شرکت هایی که زودتر برای چاپ و تولید سررسید اختصاصی با جلد طلاکوب اقدام می کنند این شانس را دارند که تمام سررسید را طبق میل و سلیقه خود طراحی و چاپ نمایند. مقالات مرتبط : سر رسید مهندسی و ویژگی های آن

چاپ سررسید اختصاصی با جلد طلاکوب، به دلیل آنکه لوگو طلاکوب شده بر روی جلد سررسید از درخشندگی خاصی برخوردار است، طرفداران زیادی دارد، شرکت ها با توجه به سلیقه خود و رنگ جلد سررسید خود می توانند بجای طلاکوب از نقره کوب نیز استفاده نمایند.

 

سررسید اختصاصی با جلد طلاکوب شرکت وانا هستی البرز

( سررسید اختصاصی با جلد طلاکوب شرکت وانا هستی البرز )

مراحل چاپ و تولید سررسید اختصاصی با جلد طلاکوب با دیگر سررسید ها تفاوت چندانی ندارد، و تنها فرق موثر آن طلاکوب روی جلد سررسید است که آن را از دیگر سررسید ها متمایز می کند، این طلاکوب اگر از کیفیت خوبی برخوردار باشد تا سال ها بدون اشکال بر روی جلد سررسید باقی می ماند، در حالی که طلاکوب های بی کیفیت تنها چند هفته پس از چاپ شروع به ریزش از روی جلد می کنند و محو می شوند. شما می توانید در بخش محصولات سایت انواع سررسید های اختصاصی را مشاهده نمایید.

شرکت تبلیغاتی طرح هرم امسال نیز همچون سال های گذشته آمادگی دارد سررسید های اختصاصی با جلد طلاکوب را با کیفیت بالا و هزینه مناسب برای شرکت ها چاپ و تولید نماید و در کمترین زمان ممکن به مشتریان ارائه نماید، بدیهی است زمانبندی مناسب و اقدام به موقع برای چاپ سررسید اختصاصی نقش موثری در تحویل به موقع آن به مشتریان را دارا می باشد.

 

در این راستا بخوانید :

مراحل تولید سررسید اختصاصی با جلد داغی

سررسید اختصاصی با جلد پلاک دار

سررسید با جلد چرم دور دوخت