تقویم و سررسید

طراحی سررسید در شرکت تبلیغاتی طرح هرم

  • نویسنده: ریحانه یحیی
  •     
  • :تاریخ

سررسید ها دفترچه هایی هستند که تقریباً روزی یک بار از آن‌ها استفاده می شود، یکی از پر کاربردترین و پر طرفدارترین وسایل در هدایای تبلیغاتی انواع سررسید ها هستند که به چند نمونه از آنها اشاره می کنیم : سررسید اختصاصی، سررسید چرم، سررسید گالینگور، سررسید وزیری، سررسید جیبی، سررسید خشتی، سررسید مدیریتی، سررسید دستیار، سررسید مهندسی و... . طراحی سررسید در شرکت تبلیغاتی طرح هرم از اهمیت ویژه ای برخوردار است چار که اگر طراحی سررسید مناسب و زیبا نباشد، سررسید کارایی خود را از دست خواهد.

 

طراحی سررسید در شرکت تبلیغاتی طرح هرم

قیمت سررسید

قیمت سررسید ها بسته به نوع جلد، تعداد رنگ چاپ، تعداد صفحات روز شمار ، یادداشت و برگه های گلاسه اول سررسید بسیار متغیر است، اگر به دنبال سررسید ارزان قیمت هستید باید به این نکته توجه کنید که هرچه تعداد صفحات سررسید شما کمتر باشد هزینه تولید نهایی سررسید کمتر خواهد بود. مناسب ترین  قیمت سررسید اختصاصی را می توانید با تماس با بخش فروش و بازاریابی شرکت تبلیغاتی طرح هرم دریافت نمایید.

طراحی سررسید اختصاصی

. طرح هرم یک شرکت تبلیغاتی است که ملاک طراحی و چاپ سررسیدهای خود را بر روی کیفیت و نوآوری قرار داده است. یک مجموعه تولید کننده خوب در زمینه سررسید می تواند با نوآوری بیشتر و استفاده از طراحی و متریال جدید که قبلاً تولید نشده  باعث جلب توجه بیشتر مخاطبان و مشتریان شود.

اگر در طراحی سررسید اختصاصی از خلاقیت لازم استفاده نشود و یا طرح سررسیدها تکراری یا به صورت گذشته باشند، نمی توانند تأثیرات مثبتی تبلیغاتی که ممکن است این سررسید بر ذهن مخاطب داشته باشند را اعمال کنند، در نتیجه اولین نکته در طراحی سررسید ها خلاقیت است. طراحی صفحات سررسید در عین حال که باید بازگو کننده فعالیت موسسه باشد، باید مناسب هر فصل و ماه طراحی شکیل و درخوری داشته باشد. اصولاً طراحی سررسیداختصاصی به این صورت است که تمام صفحات آن تاریخ دار می باشد. در تمامی سالنامه‌ها، هر یک روز شمسی دارای یک صفحه‌ی جداگانه است(بسته به نوع سررسید). در طراحی سررسید های سازمانی از نمونه عکاسی شده پروژه های مختلف آن سازمان در ابتدای سررسید و صفحات داخلی آن استفاده می شود. در این خصوص از شما برای دیدن نمونه های سررسید اختصاصی تولید شده در شرکت طرح هرم دعوت می نماییم.

طراحی سررسید در شرکت تبلیغاتی طرح هرم

 

 از جمله مواردی که یک طراحی سررسید را برای یک سازمان اختصاصی می نماید وجود لوگو سازمان در ابتدای تمامی صفحات سررسید می باشد، چنانچه طراحی سررسید برای شرکت های مهندسی و یا فنی و یا پزشکی باشد، می توان در صفحات پایانی اطلاعات کلی و فنی این رشته ها را نیز قرار داد. در طراحی سررسیدها اختصاصی، رنگ سازمانی آن شرکت حتماً باید رعایت شود. رنگ یکی از ویژگی های مهم طراحی می باشد. تأکید و توجه به این نکته، گستره ی طراحی سررسید را روی رنگ های مربوط به همان شرکت قرار می دهد. این توصیه فوق العاده کارکردی و مناسب برای کسب و کار شرکت ها در زمینه تبلیغات است.

سررسیدهای طرح هرم چند بخش دارند؟

در زمان طراحی سررسیدهای طرح هرم اصولاً  سه بخش اصلی یا لت های سررسید در نظر گرفته می شود:

1-مقدمه: بخشی که در واقع در ابتدای صفحات سررسید است و مقدمه می تواند شامل عکس تبلیغاتی و مشخصات دارنده سررسید باشد. این صفحات که به سررسید اضافه می شوند می‌توانند اطلاعات مهمی از شرکت شما را به مخاطبانتان بدهند.

2-صفحات داخلی: که شامل صفحه های تاریخ دار و تقویم وار است، تاریخ نگاری در سررسید به معنی نوع چیدمان تاریخ در هر صفحه از سررسید است. که اغلب این صفحات به بررسی روزها و خبرها و اطلاعات و اعلان ها و مطالبی که با موضوع سررسید همخوانی دارند می پردازند. در بعضی سررسیدهای اختصاصی که برای کارگاه ها یا شرکت ها تولید می شود نام رئیس و تاریخ تولد و فوت آن و اطلاعات مهم و اتفاقات مهمی که مربوط به آن شرکت یا کارخانه در روزی رویدادِ است، چاپ شده است.

 

طراحی سررسید در شرکت تبلیغاتی طرح هرم

(ست مدیریتی همراه با سررسید)

3-بخش آخر: شامل شماره تلفن های ضروری، شماره های افراد مهم ، برگه های برای یادداشت، نقشه ها، و ... است. در بخش پایانی اگر سررسید اختصاصی باشد و مربوط به شرکتی خاص یا کارگاه  یا کارخانه ای خاص باشد تلفن های داخلی آن را در بخش پایانی سررسید یادداشت می کنند تا مخاطبین سررسید به‌راحتی بتوانند با شرکت و بخش مربوطه در تماس باشند .

در نظر گرفتن این سه بخش در طراحی سررسید ها امری ضروری نیست، اما اصولاً سررسیدها را بر اساس این سه بخش طراحی می کنند. بخش های مختلف سررسید بسته به نظر مشتری و حوزه فعالیت شرکت ها متغیر هستند اما این سه بخش معمولاً بینشان مشترک هستند.