تقویم و سررسید

سررسید با کاور مقوایی

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

سررسید با کاور مقوایی

امروز قصد داریم در رابطه با سررسید با کاور مقوایی صحبت کنیم اما پیش از آن بیایید نگاهی به تاریخچه سررسید و کاربرد آن در زنگی روزمره بیاندازیم. سررسید یا سالنامه به کتاب، یا دفترچه ای گفته می شود که رویداد ها، اتفاقات و رخ داد های مهم در طول یک سال را به نمایش می گذارد حال این سررسیدها ممکن است به صورت دستی یا چاپی تهیه و تولید شوند. بنابراین وجود سررسید به ما این امکان را می دهد که بتوانیم تمامی این رویدادها را در یاد نگه داشته و یادی از اشخاص به نامی کنیم که دیگر در کنارمان حضور ندارند.

سررسید با کاور مقوایی

همانطور که مشاهده نموده اید در دنیای امروز تبلیغات توانسته اند جایگاه اختصاصی ای را در میان کسب و کار ها و تجارت های مختلف بدست آورند. یکی از کاربردهای دیگر این سررسید ها در زمینه تبلیغات است، از اواخر ماه مهر ماه اکثر شرکت ها به دنبال طرح دلخواه خود می گردند تا بتوانند علاوه بر دادن هدیه ای به مشتریان آن ها را به خرید نمودن از محصولات و خدماتشان سوق دهند. برای اینکار آن ها می توانند سررسید با رنگ دلخواه خود را با هر سایزی که مد نظر دارند سفارش دهند و لوگو، نام تجاری ، آدرس ، شماره تلفن و حتی محصولاتشان را نیز در آن درج نمایند.

معرفی سررسید با کاور مقوایی :

کاور مقوایی به عنوان پوششی شیک برای سررسید شما است می توانید از این کاور ها به جای بگ های اختصاصی نیز استفاده قرار گیرند. علاوه بر این افرادی  که می خواهند با هزینه کمتری جهت طراحی و سفارشی سازی سررسید هایشان مواجه شوند می توانند تنها از سررسید با کاور مقوایی اختصاصی استفاده کنند. زیرا هزینه چاپ بر روی این مقواها بسیار پایین تر از هزینه های گزافی است که برای چاپ بر روی جلد ها انجام می شوند. خوشبختانه کاور مقوایی را می توان مناسب برای تمامی سایز ها و انواع سررسید نظیر سررسید اختصاصی وزیری، سررسید اختصاصی رقعی، سررسید اختصاصی خشتی، سررسید اختصاصی رحلی و ... طراحی نمود . همچنین این کاور های مقوایی می توانند دارای رنگ های مورد علاقه شما باشند در نتیجه در مدل های تک رنگ ، دو رنگ و ... یافت می شوند که انتخاب رنگ ها با توجه به تصاویر چاپی و یا نوشته های مورد نظر شما صورت می پذیرد.

علاوه بر این اگر به دنبال کاری تک هستید که به راحتی قادر به جذب توجه مشتریان جدید و راقب نمودن مشتریان قدیمی به خرید مجدد باشد، می توانید طراحی های خود را به صورت طلاکوب که جلوه بی نظیر و تکی به سررسیدتان می دهند انجام دهید. اینکار مشتریان را در بدو ورود جذب سررسید با کاور مقوایی خاص شما می کند.

درست است که سر رسید با لت اختصاصی نیز به نوعی باعث جلب نظر افراد می شود اما توجه داشته باشید که نگاه اول می تواند بسیار تاثیرگذار باشد برای همین پیشنهاد ما این است که حتماً از لوگو و نام تجاریتان بر روی کاور مقوایی اختصاصی خود استفاده نمایید.

سررسید با کاور مقوایی