چاپ دیجیتال

چاپ دیجیتال کارت دعوت

  • نویسنده: سعید هدایتی
  •     
  • :تاریخ

چاپ دیجیتال کارت دعوت

کارت های دعوت از اولین نشانه هایی هستند که شما با آن می توانید دوستان، آَشنایان، همکاران و شرکای خود را از رویدادی که شما برگذار کننده آن هستید مطلع کنید. از سوی دیگر این نوع دعوت نشان دهنده احترام ویژه ای است که از سوی شما به مدعوین محترمتان گذاشته می شود. این رویدادهای مهم خواه آن دست رویدادهایی که مربوط به زندگی حرفه ای شما هستند، چه آنان که زندگی شخصی شما را تحت تاثیر قرار داده اند به کارت های دعوتی زیبا و شکیل نیاز دارد.

 

چاپ دیجیتال کارت دعوت

 

کارت های شکیلی که نشان دهنده حسن سلیقه شما از یک سو و اهمیتی که برای این رویداد قائلید از سوی دیگر می باشد.حقیقتا شما هر میزان که برای این کارت های دعوت هزینه کنید پول خود را جای دوری نبرده اید، چرا که این هزینه نسبت به میزان اهمیت این رویداد یا هزینه ای که برای برگذاری خود رویداد کرده اید بسیار ناچیز به نظر می رسد.

طراحی و چاپ کارت دعوت

همه موارد ذکر شده در بالا  به شما یادآوری می کند که چاپ و تولید کارت های شکیل تا چه میزان اهمیت دارد.به همین سبب به شما توصیه می شود که به هنگام چاپ به نوع کاغذ و مقوای به کار رفته ،فونت آن و طراحی ظاهری آن دقت ویژه ای کنید.توجه به این عوامل به بهبود کیفیت کارت شما و رضایت بیشتر مدعوین شما منجر می شود. امروزه چاپخانه های دیجیتال و چاپ های دیجیتال با عنایت به تمامی نکات یاد شده، پیشنهادات تعیین شده و آماده به تولیدی دارند که می تواند رضایت شما را تعیین کند و از سوی دیگر بیشترین صرفه جویی ممکن را در وقت و هزینه شما به وجود آورد.آنها این پیشنهادات را به سوی شما عرضه می کنند. کارت های دعوت از آن دست محصولاتیست که عمدتا در تیراژ پایین تولید و یافت می شود، چرا که همواره در تعداد مدعوین محترم محدودیت هایی نیز وجود دارد.

 

چاپ دیجیتال کارت دعوت

 

اما گاهی دیده شده که در مهمانی ها یا گردهم آیی های بزرگ برگذارکننده نیاز به تیراژ بالا داشته است. این مواقع تیراژهای هزار نسخه ای می توانند گزینه مناسبی جهت تولید از سوی چاپخانه ها باشد. به همین علت چاپخانه های دیجیتال علاقه زیادی به چاپ کارت های دعوت در این تعداد نسخه دارند.

ابعاد و اندازه ها

نباید فراموش کرد که کارت های دعوت تنوعی بسیار بیشتر از سایر محصولات چاپی هم دارند. این تنوع هم به سبب همین انگیزه های مختلف و متنوع کاری و شخصی به وجود می آید.

مثلا نمی توان انتظار داشت کارت دعوت عروسی یک زوج جوان شبیه به کارت دعوت یک گرد هم آیی علمی باشد.گاهی انگیزه های زیبایی شناختی،گاهی انگیزه های کاری،گاهی سلیقه های فردی و گاهی هزینه مصرفی از سوی متقاضی باعث افزایش این تنوع ها می شود.

 

چاپ دیجیتال کارت دعوت

 

کارت های دعوت به صورت یک رو و دو رو در بازار حضور دارند که این اولین تنوع آنهاست. جنس آنها می تواند گلاسه، کتان، متالایز و ... باشد. پاکت در کارت های دعوت نقش بسیار مهمی دارد چرا که همه کارت ها را در خود جای داده و قبل از آنکه نگاه مدعوین به خود کارت ها بخورد به پاکتشان می خورد. تنوع در پاکت ها هم یکی از عواملیست که باعث شده چاپخانه های دیجیتال تنوع بیشتری در تولیداتشان به وجود آورند. ابعاد 15*15 سانتی متری یا ابعاد 13*18 و 15*21 می توانند ابعادی باشند که توسط چاپخانه ها تولید و به دست مشتریان می رسد. از نظر جنس هم کارت هایی با کتان سیصد گرمی یا گلاسه 250 گرمی در بازار امروز و از سوی چاپخانه ها عرضه می گردد.

مطالب مرتبط

# چاپ دیجیتال

# چاپ دیجیتال لوح تقدیر

# چاپ دیجیتال سربرگ