چاپ دیجیتال

چاپ دیجیتال لوح تقدیر

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

چاپ دیجیتال لوح تقدیر

به درج یک نوشتار زیبا بر روی یک زمینه مناسب، لوح تقدیر گفته می شود که یک شخصیت حقیقی یا حقوقی یا یک نهاد دارای صلاحیت، با مهر و امضای خود، به آن اعتبار می بخشد. محتوای نوشتار در واقع از یک کار افتخار آفرین، سپاسگذاری می نماید یا به دست آوردن یک جایگاه ارزشمند را مورد تایید قرار می دهد. برای مشاهده نمونه چاپ های دیجیتال شرکت طرح هرم اینجا کلیک کنید.

 

چاپ دیجیتال لوح تقدیر گروه مپنا - نصب نیرو

(چاپ دیجیتال لوح تقدیر شرکت مپنا  - نصب نیرو )

کارکرد لوح تقدیر

این محصول دارای کارکردهای متنوعی است از جمله اینکه چون در مراسم بزرگداشت تقدیم می گردد دارای کارکرد یادبود مراسم می باشد. گاهی اوقات نیز مدرک تحصیلی یا حرفه ای به صورت یک لوح تقدیر زیبا ارائه می گردد و بدین ترتیب با آن لوح تقدیر، ارزش و اعتبار مدرک را نشان می ‌دهند اما امروزه بیشترین استفاده ای که از این محصول می شود برای سپاس و بزرگداشت از شخصیت ها است.

چرا چاپ دیجیتال لوح تقدیر

لوح تقدیر در برگیرنده مفاهیم با ارزش و تقدیر از کار ارزشمندی است به همین علت توجه به چگونگی تولید و چاپ آن نیز بسیار ارزشمند است و باید چاپی معقول و زیبا داشته باشد. با توجه به ویژگی های ایده آل روش چاپ دیجیتال باید بگوییم که استفاده از این روش، بهترین انتخاب است زیرا چاپ دیجیتال دارای کیفیت بسیار بالایی است که نوشته های لوح تقدیر را کاملا خوانا و با بهترین شکل ممکن به چاپ می ‌رساند. هر چقدر لوح تقدیر دارای ظاهری زیبا و منظم باشد دریافت کننده نیز به این نتیجه می رسد که برای کار او ارزش قائل بوده اند و بدین ترتیب حس خوبی در خود احساس می کند بنابراین با توجه به مطالب گفته شده نیاز است تا طراحی لوح تقدیر توسط افراد متخصص و مجرب در این زمینه انجام شود و با روش چاپ دیجیتال نیز به چاپ برسد. برای مشاهده نمونه چاپ های دیجیتال شرکت طرح هرم اینجا کلیک کنید.

 

چاپ دیجیتال لوح تقدیر شرکت زرین سوله

(چاپ دیجیتال لوح تقدیر شرکت زرین سوله)

مزیت های چاپ دیجیتال لوح تقدیر

  • چاپ دیجیتال لوح تقدیر این امکان را فراهم می کند که در زمان کم و به هر تعداد که بخواهید لوح تقدیر با کیفیت به چاپ برسانید. فوری بودن این روش چاپ، به کیفیت آن هیچ صدمه ای نمی زند.
  • لوح تقدیر را می توان با شکل، جنس و طرح دلخواه به چاپ رساند.
  • نوع کاغذ مصرفی می تواند کاغذهای رسمی، فانتزی و هر نوع کاغذ دیگری نیز باشد.
  • برای پوشش لوح تقدیر نیز می توان از انواع سلفون، لمینت مات و براق، مخملی و حتی طلق استفاده نمود.
  • در روش چاپ دیجیتال، امکان چاپ تقدیرنامه در دو نوع رنگی و سیاه و سفید وجود دارد و نوع کاغذ مصرفی آن نیز می تواند کاغذ گلاسه، کرافت یا کتان با گرماژ ۱۷۰ تا ۳۰۰ گرم در ابعاد استاندارد باشد.

هزینه چاپ لوح تقدیر

هزینه چاپ لوح تقدیر از عوامل بسیاری همچون هزینه دستگاه استفاده شده، تعداد تیراژ، نوع کاغذ، هزینه طراحی و ... تبعیت می کند بنابراین نمی توانیم قیمت معینی را برای آن در نظر بگیریم. برای اطلاع از قیمت لوح تقدیر می توانید با افراد متخصص در این زمینه مشورت نمایید.

توجه داشته باشید که برای چاپ دیجیتال لوح تقدیر حتما لازم نیست به چاپخانه ها مراجعه حضوری داشته باشید بلکه می توانید به صورت آنلاین نیز این محصول را از مراکز معتبر سفارش دهید. برای مشاهده نمونه چاپ های دیجیتال شرکت طرح هرم اینجا کلیک کنید.