هدایای تبلیغاتی

معرفی جلد بیمه با دوخت حرارتی

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

معرفی جلد بیمه با دوخت حرارتی

شرکت های نمایندگی بیمه جهت نگه داری بیمه نامه و کارت ماشین مشتریان خود محافظی به نام جلد بیمه ارائه میدهند. از این جهت بسیار مهم است که مشخصات شرکت بیمه گذار روی جلد به خوبی حکاکی شده باشد تا بیمه گر در طی مدت بیمه بتواند سریعا با نمایندگی در تماس باشد. برای مشاهده انواع هدایای تبلیغاتی اینجا کلیک کنید.

 

معرفی جلد بیمه با دوخت حرارتیانواع مختلفی از تهیه و تولید جلد بیمه وجود دارد که در این مقاله سعی بر آن است شما را با نوع دوخت حرارتی آن آشنا نماییم.
در تولید جلد بیمه با دوخت حرارتی, توسط دستگاه های مخصوص اطراف جلد را با حرارت و فشار به یکدیگر متصل می نمایند که باعث استحکام و دوام مادام العمر جلد می شود.

داشتن جلد بیمه نامه چه مزیت هایی برای سازمان شما دارد؟
مشخصات نمایندگی بیمه طبق سلیقه و سفارش مشتری طراحی و چاپ میشود که موجب جلب رضایت مشتری و ایجاد اعتبار نمایندگی بیمه میشود.
زمانی که تاریخ بیمه نامه به پایان میرسد مشتری با مراجعه به مدارک خود ناخودآگاه نام نمایندگی بیمه شما را میبیند و مجددا برای تمدید بیمه نامه خود با شما تماس میگیرد.
نام برند بیمه شما در ذهن مشتری و اطرافیان او ثبت میشود.
در صورت گم شدن مدارک بیمه ای مشتری, فردی که مدارک را پیدا کند میتواند سریعا با نمایندگی بیمه تماس گرفته و کمک بزرگی به مشتری شما کند.

برای مشاهده انواع هدایای تبلیغاتی اینجا کلیک کنید.

معرفی جلد بیمه با دوخت حرارتیجلد بیمه با دوخت حرارتی باید از ظرافت و زیبایی خاصی برخوردار باشد, این امر از نکات مهم و ضروری در انتخاب هدیه تبلیغاتی برای مشتریان شما میباشد, زیرا باعث میشود گزینه های بیشتری برای تهیه جلد مدارک و هدایای تبلیغاتی دیگر به وجود آید.
کیفیت جلد بیمه با دوخت حرارتی از جنس پلاستیک بوده و نمایی از جنس چرم را دارد که علاوه بر زیبایی دارای قیمتی استاندارد برای سفارشات بالا نیز به وجود می آورد.
از انواع چاپ بر روی جلد بیمه میتوان چاپ با داغی و چاپ سیلک و چاپ به صورت طلاکوب را نام برد, که هر کدام بر حسب سفارش و کارایی بهینه ای که برای شرکت های نمایندگی بیمه دارد میتوانند کارآیی ویژه خود را داشته باشند.
مشتریان شما اگر بیمه نامه را به جهت امنیت خاطر تهیه میکنند با داشتن جلد بیمه نامه معتبر و شکیل می توانند آرامش خاطر را برای خود فراهم آورند و موجب انسجام و نظم همیشگی مدارک بیمه ای آنان میشود. برای مشاهده انواع هدایای تبلیغاتی اینجا کلیک کنید.