ایده های تولید و اجرای تبلیغات

سررسید مدیریتی

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

اساسی ترین وظیفه ی مدیران برنامه ریزی است. برنامه ریزی آماده شدن امروز برای فرداست. هر برنامه ریزی نیازمند ابزاری است . یکی از این ابزارها تقویم می باشد. یک مدیر با آگاهی از وقایع ، رویداد ها و مناسبت ها می تواند به سهولت اهداف خود را مکتوب نماید. یک سر رسید بسیار پرکاربرد و بسیار مهم وجود دارد که سررسید مدیریتی نام دارد، اکنون ما در مورد این نوع سررسید بیشتر صحبت می کنیم. شرکت تبلیغاتی طرح هرم انواع مختلفی از سررسید مدیریتی و ست های مدیریتی را ارائه می نماید.

سررسید مدیریتی

چرا سر رسید مدیریتی ؟

سوالی که ذهن مخاطبان را به خود مشغول می کند این است که سرسید ها با هم چه تفاوتی دارند؟ چرا یک نوع سر رسید(نمونه کارها) را طراحی و چاپ نکنیم تا همیشه و همه جا قابل استفاده باشد ؟

پاسخ این سوال این است که هر چقدر سر رسید ها متناسب با نوع کاربردشان طراحی شود ، میزان ارزش و احترام فرد اهدا کننده را به مخاطبان خود می رساند. بنابر این توصیه می شود که همیشه از یک نوع سر رسید استفاده نکنید . اهمیت این موضوع زمانی روشن تر خواهد شد که مخاطبان شما گروهی شامل متخصصین و مدیران باشند . مقالات مرتبط : سر رسید مدیریتی

سررسید مدیریتی

سر رسید های مدیریتی علاوه بر فضای یادداشت و سالنامه و روز شمار دارای محل خودکار یا روان نویس ، ماشین حساب و برگه هایی که قابلیت جدا شدن را دارند؛ می باشند . علاوه بر این شامل تقویم یک صفحه ای و چند صفحه ای نیز هستند.

سر رسید های مدیریتی به دلیل حضور مدیران در جلسات مهم ، از برگه ها و جلد های گران قیمت ساخته و تهیه می گردد .  به همین علت از این سر رسید ها با عنوان سررسید های نفیس نیز یاد می کنند . این سر رسید(نمونه کارها) با ست های مدیریتی طراحی می شود . از سر رسیدهای مدیریتی می توان در جلسات و همایش های مدیران و روسا به منظور هدیه و یا تبلیغات استفاده نمود . اگر دوستان یا بستگانی دارید که کارمند یا مدیر هستند سر رسید های مدیریتی به عنوان یک هدیه ی نفیس به شما پیشنهاد می شود.

سررسید مدیریتی

انواع سر رسید های مدیریتی :

بنابر نوع فعالیت شرکت و سازمان سر رسید های مختلفی چاپ می شوند. این نوع سررسید(مقالات مرتبط) قابلیت سفارشی سازی را دارند.  انواع سر رسید هایی که با عنوان مدیریتی چاپ می شوند با نام های ارگانایزر ، ترمو ، قفل دار رمزی ، ماشین حسابی ، کلاسوری ، جلد قرآنی ، مگنتی ، چرمی ، لبه دار دالبری  و ... می باشند.

سررسید مدیریتی

نوشته های سر رسید های مدیریتی:

در داخل و پایین صفحات سر رسید های مدیریتی می توان متونی یا نمودار هایی با عناوین : مدیریت ، سازماندهی ، برنامه ریزی ، رفتار سازمانی ، منابع انسانی ، برنامه های سازمانی ، سرمایه گذاری و جملات انگیزشی طراحی کرد.

نمودارهای زمانی و مکانی نیز گزینه های دیگری برای طراحی می باشند.