ایده های تولید و اجرای تبلیغات

چاپ کاتالوگ و دسترسی مناسب آن برای مشتریان

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

برای معرفی خدمات و محصولات شرکت خود میتوانید از طریق چاپ کاتالوگ(نمونه کارها) با کیفیت و مناسب به همراه تصاویر گویا و خلاقانه با مشتریان در ارتباط باشید, در صورتی که موارد لازم در چاپ یک کاتالوگ با کیفیت حفظ شود میتواند سال ها نزد مشتریان شما باقی بماند تا در مواقع لزوم به آن مراجعه کرده و با با شما تماس بگیرند. استفاده از تکنیک های بصری در طراحی و چاپ کاتالوگ می ‌تواند مفید و موثر باشد. هدف استفاده از این تکنیک ها، چاپ کاتالوگ و دسترسی مناسب آن برای مشتریان در شرکت تبلیغاتی طرح هرم و جلب نظر مشتری نسبت به کالای ارائه شده می باشد.

طراحی کاتالوگ تاثیرگذار

چگونه یک کاتالوگ(نمونه کارها) تاثیرگذار داشته باشیم
در چاپ یک کاتالوگ تاثیرگذار مواردی اساسی بسیار مهم هستند از جمله:

 طراحی کاتالوگ:

طراحی کاتالوگ هدفمند

اگر کاتالوگ شما به گونه ای طراحی شده باشد که هدف شما از معرفی محصولات و شرکت شما نادیده گرفته نشود میتواند نقش موثری در جلب نظر مشتریان در پی داشته باشد, که البته چاپ و نوع چاپ کاتالوگ نیز بی تاثیر نیست.

صفحه بندی و فرم صحیح کاتالوگ:

در صورتیکه کاتالوگ شما به گونه ای طراحی شود که بعد از چاپ کاتالوگ نحوه چیدمان و ترتیب صفحات با مشکل مواجه نشود.
همچنین ویراستاری کاتالوگ و کنترل مارجین های برش و نکات کنترلی قبل از چاپ شامل همین قسمت است که این موارد بسته به شرکت چاپ انتخابی شما در نظر گرفته میشود. بیشتر بخوانید: چاپ دیجیتال کاتالوگ نمونه محصول

 چاپ کاتالوگ:

برای ایجاد یک کاتالوگ ماندگار باید چاپی مناسب با استفاده از رنگ های مرغوب را در نظر گرفت, در صورتیکه نتوان رنگ ها را به درستی روی هم قرار داد منجر به ایجاد یک کاتالوگ(نمونه کارها) نامرغوب میشود که کسی حتی تمایلی به مطالعه آن پیدا نمیکند.

صفحات داخلی کاتالوگ:

برای جلب رضایت مشتری بهتر است از روکش هایی با کیفیت مثل سلفون یا یو-وی استفاده شود تا کاتالوگ شرکت شما بیشتر مورد استفاده قرار گیرد.
انواع مختلف روکش ها عبارتند از:
سلفون مات سرد , سلفون براق سرد , سلفون مات حرارتی , سلفون براق حرارتی , یو-وی مات , یو-وی براق

صحافی مناسب:

صحافی کاتالوگ

آخرین قسمت مربوط به صحافی دقیق و مناسب است, کیفیت و برش لبه های کاتالوگ باید به گونه ای باشد که کاملا روی هم قرار بگیرند و خط تا ها دقیق و در محل مناسب خود باشند.

مشاهده نمونه کارهای چاپ افست و دیجیتال شرکت طرح هرم