ایده های تولید و اجرای تبلیغات

چاپ کارت شناسایی

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

چاپ کارت پی‌وی‌سی PVC ، یکی از روش های تعیین هویت جهت ارائه خدماتی همچون کارت سوخت ، کارتهای اعتباری و بانکی ، کارتهای شناسایی و عضویت ، کارتهای حضور و غیاب و کنترل تردد ، کارتهای تخفیف و … می باشند. صدور کارت پرسنلی ، کارت باشگاه ، کارت تخفیف ، شخصی سازی کارت بانکی ، چاپ بر روی کارت های هوشمند ، چاپ روی کارت های بدون تماس، چاپ کارت گارانتی ، چاپ کارت دانشجویی ، چاپ کارت وفاداری مشتریان ، کارت اعتباری ، کارت شهربازی و سایر کارتهای هوشمند از دیگر کاربرد های چاپ کارت پی وی سی می باشد. . تشخیص سن افراد و شناسایی افراد برای اعطای مجوز دستیابی به مراکز داده و یا ارائه خدمات خاص متناسب با سطح دستیابی تعریف شده به افراد ، نمونه هایی از کاربرد کارت شناسایی پی وی سی است .

چاپ کارت شناسایی

انواع کارت شناسایی پی وی سی:

کارت‌های ساده، کارت‌های مغناطیسی یا مگنت (کارت‌ بانکی با نوار مغناطیسی که به منظور نگهداری اطلاعات مورد استفاده قرار می گیرند)، کارت RFID بدون تماس یا  کارتهای دارای تراشه های رادیویی داخلی (مثل کارت مترو که کارت اقدام به انتقال اطلاعات و انجام تراکنش مالی می کند)، کارت هوشمند  با تراشه های الکترونیکی (کارت سوخت که با وجود یک دستگاه کارت خوان از یک کانال ارتباطی که کاملاً تحت کنترل دستگاه کارت خوان است هدایت می شود) از انواع کارت های پی وی سی می باشند. در از کارت های هوشمند که به عنوان ابزاری جهت پردازش و ذخیره سازی اطلاعات با ضریب امنیتی بسیار بالا استفاده می شود، امکان کنترل حقوق دسترسی به اطلاعات روی آن به راحتی امکان پذیر می باشد . پارامتر امنیت و رمزنگاری اطلاعات ، از مهمترین ویژگی های این فنآوری نوین است که در این زمینه فعالیت های مطالعاتی فراوانی انجام گرفته است .

چاپ کارت شناسایی

چاپ کارت شناسایی پی وی سی:

کارت ۷۶۰ میکرون ۸٫۵ * ۵٫۵ / یوی براق ، کارت پی وی سی دیجیتال، کارت پی وی سی برفکی از انواع چاپ کارت ویزیت در تعداد و اندازه های مختلف در قیمت مناسب و با ریدر های با کیفیت مناسب و ارزان قیمت، چاپ می شوند. همچنین دسته بندی دیگری  بنابر خصوصیات فیزیکی و جنس، برای کارت شناسایی پی وی سی در نظر گرفته شده است. کارت های حافظه ای ، کارت های تماسی ، کارت های غیرتماسی و کارت های ترکیبی از انواع کارت ها می باشند. کارت شناسایی پی وی سی با استفاده از دستگاه های چاپ با روکش های لمینیت که مسئولیت محافظت در برابر نور، گرما ، آب را دارد ، چاپ و در دسترس قرار می گیرد.