ایده های تولید و اجرای تبلیغات

چاپ استیکر سه بعدی

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

مطمئنا تا کنون با برچسب ها و استیکر های زمینی و دیواری مواجه شده اید. استیکر های تبلیغاتی نیز، نوع دیگری از سازه های تبلیغاتی می باشند که هم اکنون توسط بسیاری از شرکت ها و سازمان ها مورد استفاده قرار می گیرند و موجب تاثیر گذاری بیستر بر روی مخاطبان در سطح شهر خواهد شد.

چاپ استیکر سه بعدی

استیکر های سه بعدی بر روی زمین:

در اغلب مواقع، افراد تمایل به دیدن کف زمین دارند و استفاده از این فرصت ، موجب ایجاد فضایی ویژه برای تبلیغات محیطی می شود. استیکر های سه بعدی که قالباً بر روی زمین نصب می گردد، طوری طراحی و چاپ می‌شوند تا در مسیر و زاویه ای خاص، احجام و ابعاد سه بعدی آنها به شکلی جذاب دیده ‌شود. استیکر های سه بعدی بر روی زمین دارای ویژگی هایی همچون : از بین بردن خاصیت منفی پرسپکتیو و ایجاد خوانایی در تصویر، افزودن آیتم های سه بعدی و دارای حجم. احجام ساده مانند توپ تا اشکامل پیچیده مانند یک انسان، کاستن از فضا و از بین بردن حجم ها. مانند ایجاد یک گودال، آبشار یا دره و …، طراحی برای دیده شدن از زاویه ای خاص و جلب توجه از آن زاویه، امکان طراحی برای ابعاد بسیار بزرگ و امکان دیدصحیح را فراهم می کنند.

چاپ استیکر سه بعدی

چاپ استیکر سه بعدی:

 برای چاپ استیکر سه بعدی، توجه به مواردی همچون زمان ماندگاری مفید پر تردد، مقاومت در برابر سایش، بستر قابل نصب، کاربری مکان و ... با توجه به نوع چاپ، متریال به کاربرده شده ، الزامی است.

مراحل چاپ استیکر سه بعدی، شامل مشاوره، شناسایی استاندارد های محیطی، خلق طرح اولیه، عکاسی، مدلسازی سه بعدی، چاپ استیکر آزمایشی و بعد از تایید نهایی سفارش دهنده، استیکر سه بعدی در تیراژ دلخواه چاپ می شود.

چاپ استیکر سه بعدی

نصب استیکر سه بعدی:

مرحله ی بعد از طراحی و چاپ استیکر سه بعدی، باید به جایگاه نصب استیکر توجه نمود. انتخاب مکان مناسب و فاصله ی آن با دید مخاطبان بر اثرگذاری تبلیغات شما می افزاید. استیکر را هم بر روی زمین و هم بر روی دیوار می توان نصب کرد. به این منظور می توانید از دو نوع استیکر شیشه ای یا ترانسپرنت و یا استیکر با زمینه سفید، استفاده کنید. برای افزایش ماندگاری استیکر می توان از لمینیت ضد خش استفاده کرد. استیکر های سه بعدی قابلیت نصب بر روی سطوح سنگی ، سرامیکی و آسفالتی را دارند. عمر استیکر ها به طور متوسط حدود 6 ماه تخمین زده می شود.

چاپ استیکر سه بعدی