ایده های تولید و اجرای تبلیغات

استیکر شیشه ای

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

امروزه استیکر یا برچسب های تبلیغاتی در سرتا سر شهر دیده می شوند. استیکر های تبلیغاتی در فروشگاه ها، مراکز تجاری و خدماتی، راه آهن، مترو، گذرگاه ها، نمایشگاه ها، رستوران ها و ... دیده می شوند. استیکر ها با ویژگی هایی همچون  جلب نظر رهگذاران، تعامل موثر مخاطبین با تبلیغات شما، هزینه تمام شده پایین، ایجاد افزایش انرژی مثبت محیط، امکان نصب در مکان های مختلف، نبود محدودیت در ابعاد تبلیغ، کارایی بسیار بالا برای تبلیغات پارتیزانی، موجب افزایش تاثیرگذاری تبلیغات بر روی مخاطبان خواهد شد به خصوص اینکه هنوز در سطح شهر، مکان هایی موجودند که از این نوع رسانه ی تبلیغاتی بی بهره اند و شرکت ها برای تبلیغات محصولات، کمتر از استیکر های تبلیغاتی استفاده کرده اند.

استیکر شیشه ای

چاپ استیکر شیشه ای:

استیکر ها معمولا در دو نوع شیشه ای و شیری موجودند. جنس استیکر های شیشه ای پی وی سی بوده، مثل شیشه از دو طرف قابل رویت است و متوسط زمان ماندگاری آن بین 8 ماه تا دو سال است. استیکرشیشه ای را می توان بر روی شیشه هایا سطوحی که رنگ متمایل به سفید دارند چسباند . چاپ استیکر شیشه ای کاربردهای مختلفی دارد و در نتیجه بایستی بسته به نوع استفاده خودتان کیفیت آن را تعیین کنید. چاپ استیکر شیشه ای دو کیفیت متفاوت با ماندگاری طولانی و دیگری کیفیت بسیار بالای دارد. دستگاهی که کیفیت بالایی دارد ماندگاری طولانی تری دارد و دستگاهی که کیفیت بالایی دارد ماندگاری کمتری دارد . برای چاپ استیکر شیشه ای با کیفیت بالا و ماندگاری طولانی می بایست بعد از چاپ استیکر شیشه ای آنرا لمینیت کنید تا چاپ شما ماندگاری طولانی داشته باشد که لمینیت هم در دو نوع مات و براق موجود است. استیکرها قابل شستشو و امکان نصب بر روی انواع سطوح با جنس رنگ روغن، پلاستیک، گچ، مولتی کالر، شیشه، آینه، چوب (MDF)، درب اتاق، کمد، یخچال و ... را دارند اما توجه فرمایید که انتخاب مکان مناسب برای تبلیغات با استیکر شیشه ای، امری قابل توجه است.

استیکر شیشه ای

ملزومات نصب و چاپ استیکر:

نیاز به اخذ مجوز های گوناگون برای نصب در خیابان ها،. نیاز به تکنولوژی چاپ پیشرفته، طراحی حرفه ای و ماهرانه، تنظیم زاویه دید از ضروریات نصب استیکر می باشد. برش استیکر با دست معمولا با دشواریهایی روبروست و هیچگاه نمیتوان استیکر را کاملا صاف و یکدست برش داد مخصوصا اگر کار تیراژ داشته باشیم ، از این رو با دستگاه چاپ و برش همزمان استیکر این کار در سریعترین زمان ممکن انجام می پذیرد .

استیکر شیشه ای