ایده های تولید و اجرای تبلیغات

چاپ تامپو روی خودکار

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

چاپ تامپو به چه صورت است ؟

نحوه ی انجام این نمونه چاپ به این صورت است که ، از قالب های سیلیکونی برای درج نقوش مختلف ، استفاده می شود . نقش مورد نظر به صورت برجسته نمی باشد  و عمل چاپ با اعمال فشار بر روی سطح مورد نظر انجام می پذیرد . بنا براین باید سطح به صورت کامل فیکس باشد .

بنابر این باید به این نکته دقت  کنید که چاپ خانه ای که قرار است سفارش شما را انجام دهد ، امکانات لازم برای مورد چاپی شما را داشته باشد ، در غیر این صورت ، نمی تواند کار با کیفیتی به شما تحویل دهد .

لازم به ذکر است که ، بعد انجام طراحی ، باید برای انجام چاپ رنگی ، همان رنگ های معروف مخصوص چاپ (cmyk) ، باید برای هر رنگ  ، یک کلیشه ی جداگانه در نظر گرفته شود .

چاپ تامپو روی خودکار

 

چاپ تامپو روی خودکار

بسیاری از شرکت ها و یا موسات به مظور هماهنگ کردن ست اداری خود و کارمندانشان ، معمولا نام و یا لوگوی شرکت خود را بر روی  انواع وسایل مورد استفاده در شرکت ، مانند خودکار ها ، درج می کنند .

برخی از موسسات نیز برای انجام تبلیغات و ایجاد رابطه ی دوستانه بین مشتریان خود ، از هدیه های تبلیغاتی استفاده می کنند ، که یکی از این هدیه ها ، خودکار های تبلیغاتی هستند که ، بر روی بدنه ی این خودکار ها نام و نشان تجاری موسسه ، شماره های تماس  و یا شعار های تبلیغاتی درج می شود .

برای انجام چاپ بر روی این خودکار ها ، می توان از چاپ تامپو استفاده شود . بنابر این باید برای انجام عمل چاپ از یک قالب مخصوص برای فیکس کردن خودکار ، استفاده شود و چاپ خانه ی مورد نظر ، مجهز به این قالب و یا گیره ، برای چاپ روی خودکار ، باشد .

چاپ تامپو روی خودکار