ایده های تولید و اجرای تبلیغات

کیف ارگانایز

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

استفاده از ابزار برای تبلیغات در امر تجارت و کسب و کار از دیر باز به عنوان ترغیب افراد به خرید محصولات و خدمات، مورد استفاده قرار گرفته و هرروز دارای نقش پررنگ تری می شود. ابزار های تبلیغاتی با قدرت بسیار در جذب مخاطب انبوه و توانایی در شکل بخشیدن به افکار عمومی، بخش وسیعی از ماهیت افکار عمومی را شکل می دهند. امروزه با توجه به گستردگی و در دسترس بودن اطلاعات در هر لحظه و مکان، تبلیغات در تمام حیطه های کاری مبادله گشته و از آن به عنوان ابزاری برای آگاهی افراد از چگونگی ارتباط با سازمان و دریافت خدمات استفاده می شود.

کیف ارگانایز

کیف:

همه ی ما برای جابه جایی وسایل و ابزاری که روزانه با آن سرو کار داریم. نیازمند تهیه کیف هستیم. با استفاده از کیف، امکان حمل، دسته بندی و در نتیجه دسترس پذیری افزایش یافته و اجرای امور با سرعت بیشتری انجام می پذیرد. کیف ها در انواع گوناگون و حتی برای مشاغل مختلف تهیه و طراحی می شوند.

 

مثلا کیف دستی، کوله پشتی و چمدان از انواع کیف ها هستند که در اندازه، جنس و کاربرد با یکدیگر متفاوت می باشند. هم اکنون کیف های دستی، جزیی از تبلیغات شرکتی بوده و اطلاعاتی همچون لوگو و نام شرکت بر روی آن ها درج می شود. درج و طراحی تبلیغات با نظر کارفرما قابل تغییر و قابل سفارش است.

 

طراحی و چاپ کیف ارگانایزر:

هدایای تبلیغاتی، طیف وسیعی را در بر می گیرند. ست های تبلغاتی، ست مدیریتی، کیف تبلیغاتی خاص، موس پد تبلیغاتی، جاسوئیچی تبلیغاتی، ساعت رومیزی تبلیغاتی، خودکار تبلیغاتی، تقویم تبلیغاتی، کلاه تبلیغاتی، لیوان یا ماگ های تبلیغاتی و ... از انواع هدیه های تبلیغاتی می باشند. هدایای تبلیغاتی تنها به موارد ذکر شده محدود نمی شود و می تواند شامل نیاز ها و خواسته های مشتریان (با سلایق و عقاید متفاوت) شرکت ها باشد.

کیف ارگانایز

کیف ارگانایزر، جزء کیف های دستی طبقه بندی می شود. استفاده از کیف ارگانایزر، به عنوان یک هدیه ی تبلیغاتی برای مدیران امری متداول است. کیف ارگانایزر دارای قسمت های مختلف و برای جای گیری وسایل مدیران طراحی می شود. کیف ارگانایزر، به صورت چند تا و دارای لت اضافی است که روی کیف را می پوشاند. اهدا کیف ارگانایزر در همایش ها و کنفرانس های به افراد شرکت کننده، جلسات و همایش های داخلی شرکت و ... گزینه ی مناسبی برای تبلیغات بوده و به عنوان تبلیغ داخلی و هم خارجی محسوب می گردد.