ایده های تولید و اجرای تبلیغات

ساخت تابلو چلنیوم کامپوزیت

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

در قدیم سازمان ها بر این باورد بودند که رضایت مشتری فقط با دریافت کالا یا خدمت مناسب تامین می شود، اما در بازار رثابتی موجود، مشتریان دیگر تنها به دنبال دریافت خدمات بیشتر و بهتر از عرضه کنندگان خدمات و یا تولید کنندگان محصولات نمی باشند. امروزه پدیدار شدن جنبش های آگاهی بهش اجتماعی، انتظار مردم را از سازمان ها بالا برده، آنان را به این نتیجه رسانده است که سازمان ها باید از امکانات وسیع مالی برای رفع مشکلات استفاده کنند.

ساخت تابلو چلنیوم کامپوزیت

مشتری و تبلیغات با تابلو:

حفظ مشتری و جلب وفاداری آن برای کسب و کار امری حیاتی است. امروزه مدیران شرکت ها برای جلوگیری از ورود دیگر رقبا به عرصه رقابت، بیش از هر زمانی باید در پی درک خواسته و نیاز های مشتریان باشند، تا بهتر بتوانند نیاز های آن ها را برآورده کنند و روابط بلند مدت تجاری با آن ها برقرار کنند. راهبرد های سنتی بازاریابی بر مفاهیم قیمت، محصول، توزیع و ترفیع به منظور افزایش سهم بازار متمرکز است . برای ارتباط هرچه بیشتر با مشتری اولین گام استفاده از تابلو های تبلیغاتی است. اما بعد از آن تمرکز مدیران بازاریابی شرکت ها باید بر روی ایجاد روابط بلند مدت با مشتریان تنظیم شود. بدین گونه که خصوصیات مشتریان کلیدی را کشف کرده و الگو های خرید آن ها را پیش بینی می کند تا یک دیدگاه واحد و جامع از مشتری ایجاد می کند.

 

ساخت تابلو چلنیوم کامپوزیت:

به منظور تبلیغات محیطی برای هر کسب و کاری در بدو شروع فعالیت ، ساخت تابلو یا سر در تجاری حائز اهمیت است. تابلو چلنیوم نوع دیگری از تابلو های تبلیغاتی است که حروف و علائم تجاری به شکل برجسته ساخته و طراحی می شوند. جنس برخی از تابلو های چلنیوم از کامپوزیت بوده و سطوح نوشتاری با لایه ای از چلنیوم در رنگ های مشکی، سفید، نقره ای و طلایی ، طراحی می شود. در تابلو چلنیوم کامپوزیت، برای انتخاب رنگ حروف محدودیتی وجود ندارد و امکان داربست برای نصب تابلو، استفاده از ورق های پلکس، ترانس و چراغ های LED وجود دارد. توجه کنید که تابلو چلنیوم از قسمت های گوناگونی تشکیل می شود و ساختار هر قسمت با دیگری متفاوت است. قسمت هایی همچون پلکسی، اس ام دی، منبع تغذیه یا پاور- با کیفیت ساخت ، مقدار جریان مصرفی، ضدآب و معمولی گوناگون - ، پی وی سی و عواملی مانند ضخامت چلنیوم، رنگ، آنادایز بودن یا نبودن چلنیوم، موجب اختلاف در کیفیت ساخت تابلو چلنیوم کامپوزیت می شود.

ساخت تابلو چلنیوم کامپوزیت