ایده های تولید و اجرای تبلیغات

تابلو چلنیوم برجسته

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

تابلو چلنیوم برجسته

بازار های کنونی شاهد رقابت شدید و توام با دگرگونی ها، فرصت ها و تهدید ها هستند. به علاوه میزان انتظارات مشتریان در حال افزایش بوده و همه مشتریان خواستار دریافت خدمات متنوع و با کیفیت بالا هستند. در فضای رقابتی کنونی، تبلیغات محیطی نقش موثری را برای شناساندن وجوه متمایز خدمات، امکان پذیر می سازد.

 

تابلو چلنیوم برجسته

درج شعار تبلیغاتی بر روی تابلو:

مدت زمان مدیدی است که شعار ها به عنوان یک رکن اساسی در مبارزه های تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرند چرا که نقش موثری در ایجاد و حفظ ارتباط با مخاطبان دارند. بنابر این شعار ها طوری طراحی می شوند که محصول یا خدمت شرکت بر اساس نیاز های عموم مخاطبان قرار گیرد. شعار تبلیغاتی با روشن کردن مسیر پیش روی شرکت ها و سازمان ها، کمک شایانی به برندینگ و ایجاد تمایز کالا ها و خدمات آن ها می کند. در انتخاب شعار برند می بایست هوشمدانه، آگاهانه عمل کرد و سپس آن را بر روی تابلوی انتخابی درج کرد. چگونگی درج شعار، بر روی تابلو با توجه به اصول طراحی و بصری بر جذابیت و تاثیرگداری آن می افزاید.

 

استراتژی بازاریابی و انتخاب ابزار تبلیغاتی مناسب:

شرکت ها می بایست با انخاب استراتژی های مناسب و با کسب مزیت های رقابتی، جایگاه مناسبی را در میان رقبای خود بدست آورند. به علاوه توجه به استراتژی های رقابتی و عملکرد بازاریابی کمک بسیاری به رقابت پذیری و فعالیت هایی همچون توسعه محصولات خواهد داشت. یکی از ابزار های تبلیغاتی تابلو چلنیوم برجسته می باشد. استفاده از این تابلو ها، به دلیل مزایای فراوان آنان و بازدهی بالا در جذب مشتریان، مورد توجه اغلب شرکت ها است.

تابلو چلنیوم برجسته

تابلو چلنیوم برجسته:

یکی از انواع تابلو های تبلیغاتی موجود در بازار تابلو های چلنیوم حروف برجسته می باشد. این تابلو از جنس پلکسی گلاس و نوعی از آلیاژ به نام چلنیوم ساخته شده و با نورپردازی از انواع مختلف LED نواری،LED   بلوکی و نمونه های دیگر LED که در رنگهای مختلف و RGB تولید و عرضه می شوند ، استفاده می گردد. برای نصب تابلو چلنیوم حروف برجسته از ورق کامپوزیت به دلیل زیبایی و دوام بالا در برابر آسیب های احتمالی انتخاب می شود.تابلو های نورپردازی شده در شب ها قابل خواندن می باشند.معمولا طرح تابلو چلنیوم با نرم افزار  Coreldraw یک نرم افزار حرفه ای در زمینه طراحی است، انجام می شود. توجه به اصول طراحی حرفه ای، باعث پیشبرد اهداف فروش و بازاریابی شرکت می شود و خود آغازی برای توسعه و پایداری سایر فعالیت ها است.