ایده های تولید و اجرای تبلیغات

لوح تقدیر چرمی

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

تشویق و قدردانی در ایجاد انگیزه جایگاه خاصی دارند. تشویق به معنای حمایت و ترغیب و امیدوار نمودن افراد به انجام کار هاست و می تواند مادی یا معنوی باشد. اگر چه در بیشتر موارد تشویق مادی مورد توجه قرار می گیرد، اما بر این گونه از تشویق ایراداتی وارد است چرا که می تواند به روابط خدشه وارد کند و اثر منفی داشته باشد.

 

 حتی برخی معتقدند که تشویق می تواند صرفا رقابت درونی را تقویت کرده و کار گروهی را تضعیف نماید. گاهی نیز عدالت رعایت نشده و گاها افراد خوش شانس برای تشویق برگزیده می شوند. به همین دلیل طراحی برنامه ها و ابزار تشویقی به بسیاری از سازمان ها توصیه می گردد.

لوح تقدیر چرمی

انواع تشکر و قدر دانی:

بسیاری از سازمان ها به منظور ترغیب و تشویق کارکنان خود از روش هایی مانند اعطای سفر، کمک هزینه های رفاهی به همراه تقدیر نامه استفاده می کنند. امروزه در سرتاسر دنیا از جمله ایران افرادی که در عرصه های مختلف تکنولوژی، علم، هنر، ورزش و ... پیشکسوت و یا صاحب تجربه هستند قدردانی به عمل می آید.

 

بسیاری از برنامه های تقدیر و تشکر از سوی واحد مدیریت ارشد سازمان و واحد کارگزینی ، برای اهداف مختلف و یا به منظور افزایش رضایت کارکنان، بهره وری منابع انسانی و انگیزش استفاده می شود. برنامه های انگیزشی و پاداش تنها به مالی منتهی نشده و پاداش های معنوی و غیر مادی را شامل می شود.

 

لوح تقدیر چرمی:

لوح تقدیر یکی از پاداش های غیر مادی است که به شکل مجزا و یا در کنار سایر پاداش های مالی به کارکنان عرضه می شود. لوح تقدیر در جنس های مختلف ترمو، ابری، چرمی، دو تکه، سه لت، گالینگور به سازمان ها و یا افراد اهدا می شود. لوح تقدیر های جدید به صورت چرم و در مدل های مختلف چرمی تاشو، لوح تقدیر چرمی قاب دار، لوح تقدیر چرمی سه لت، لوح تقدیر تاشو طلا کوب، لوح تقدیر تاشو دوختی، لوح تقدیر چرمی برجسته، تاشو طلا کوب و ... در دسترس می باشد.

 

 لوح تقدیر چرمی به دلیل زیبایی ، جذابیت و جنس مخصوص آن برای تقدیر ، هدیه ای منحصر به فرد انتخاب می شود. همایش ها و جلسات درون و برون سازمانی مکان های مناسبی برای اهدای تقدیر نامه به کارکنان است و یا پیشنهاد می شود که تقدیر نامه ها را در مکان های عمومی و به صورت غیر خصوصی به افراد مورد نظر اهداء کنید.

لوح تقدیر چرمی