ایده های تولید و اجرای تبلیغات

چاپ دیجیتال لمینیت براق

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

چاپ و تبلیغات با زندگی روزمره انسان در ارتباط است. ما با نیاز های بیشماری در زندگی روبه رو هستیم و این نیاز ها هستند که ما را به تلاش و جنبش وادار می کنند. صنعت چاپ در خدمت بازاریابی، که عامل موفقیت شرکت های تجاری به شمار می رود، قرار گرفته است.

 

بازاریابی و چاپ:

بسیاری از افراد بازاریابی را پیشبرد یا افزایش فروش و تبلیغات می پندارند. تفکر آن ها بر این اساس است که شرکت ها همیشه به دنبال فروش چیزی به مشتریان هستند. اما در واقه فروش بخشی از فرآیند بازاریابی است. هدف شخص بازاریاب، افزایش فروش با اتکا بر آگاهی و شناخت مشتری است چرا که کالا یا خدمت ارائه شده می بایست با نیاز های مشتری سازگار باشد. صنعت چاپ یکی از ابزارهای بازاریابی است و امکانات گسترده ای را برای تبلیغ و ترویج محصولات فراهم می سازد. در بازاریابی، فرآیند برنامه ریزی و مدیریت بازار یعنی تولید، قیمت گذاری، ترویج و توزیع کالا ها، ایده ها و خدمات انجام می گیرد.

چاپ دیجیتال لمینیت براق

تاثیر چاپ در برندینگ:

یکی از مهم ترین مفهوم در بازاریابی که امروزه به طور گسترده توسط بازاریابان و مدیران شرکت ها مورد بحث است، برندینگ می باشد. ارزش برند، به سازمان ها این امکان را می دهد تا علاوه بر حفظ سهم بازار خود، موجب افزایش کارایی برنامه های بازاریابی، تبلیغات و وفاداری مشتریان به برند شده، مخارج و هزینه های فعالیت های تبلیغی را کاهش می دهد و سکویی برای رشد و توسعه محصول ایجاد گردد. تمامی این ها با مدد طراحی و چاپ امکان پذیر است و موجب افزایش تاثیر گذاری فعالیت های ترویجی محصولات می گردد.

 

 چاپ دیجیتال لمینت براق:

لمینت براق، پوششی پلاستیکی است که بر روی انواع کاغذها و ابزار تبلیغاتی، به منظور جلوگیری از تخریب و افزایش زیبایی ، پوشانیده می شود. پوشش پاکت نامه، رول آپ، سربرگ ها و ست های اداری، بنر، کارت ویزیت، استند، فورم بورد، پوستر، بروشور و... قابلیت چاپ به صورت دیجیتال لمینت براق را دارا هستند و انتخاب با خود سفارش دهنده است که قصد دارد از چه نوع پوششی برای سفارشات خود انتخاب کند.

 

استفاده از uv  که یک لایه براق و برجسته می باشد، جذابیت محصولات را دوچندان خواهد کرد. این لایه باعث براق شدن و ایجاد برجستگی در قسمت های مورد نظر (نام شرکت، لوگو، شماره تلفن و...) خواهد شد. علاوه بر این با چاپ دیجیتال قادر خواهید بود تا محصولات خود را در تیراژهای پایین و با تنوع بیشتری (نسبت به چاپ های غیر دیجیتال) عرضه کنید.در نتیجه این نوع چاپ کمک شایانی به بازاریابی و برندینگ محصولات شما خواهد کرد.