ایده های تولید و اجرای تبلیغات

فولدر تبلیغاتی چیست؟

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

فولدر تبلیغاتی وسیله ایست مانند یک ارگانایزر ، با این تفاوت که فولدر ها فقط جهت سازماندهی کردن اسناد ومدارک مرتبط با یک پروژه مورد استفاده قرار می گیرند و برای نمونه جای ماشین حساب و یا تبلت  و خیلی دیگر از موارد را ندارند و بسیار ساده تر هستند.

فولدر تبلیغاتی چیست؟

جنس فولدرها

این فولدر ها در جنس ها و طرح و رنگ های متفاوتی طراحی ، تهیه وتولید می شوند. از این میان رایج ترین نوع آن ها فولدر های مقوایی هستند.

اما این فولدر ها می توانند ، از جنس مقوای ساده ، مقوای گرم بالا ، مقوای گلاسه با روکش ها ی سلفونی و لمینتی و یا پلاستیکی باشند.که بسته به نوع نیاز و بودجه باید آن ها را انتخاب کنید.

چه المان هایی درون فولدر ها جای می گیرند؟

درون فولدر ها می توان مواردی مانند جای قرار گیری برگه که به صورت استاندارد A4 است ، محل قرار گیری کاتالوگ ها ویا بروشور ها ، قسمت هایی برای  قرار دادن کارت ویزیت  و یا هر مدرک مورد نیاز دیگر که متناسب با نوع فعالیت سفارش دهنده است ، طراحی شود.

فولدر تبلیغاتی چیست؟

مزیت فولدر ها

بنا به مواردی که به آن ها اشاره شد می توان نتیجه گرفت که ، این فولدر ها  در جلسات کاری بزرگ که اسناد و مدارک مرتبط با آن ها زیاد است ، بسیار کاربردی و مفید هستند.

به عنوان مثال هنگام شرکت در یک جلسه ی کاری با به همراه داشتن این فولدر ها به تعداد شرکت کنندگان در جلسه ، علاوه بر منظم بودن  و کلاس کاری ، در وقت خود صرفه جویی می کنید. با این کار ، بسیاری از مدارک لازم به صورت مجزا در اختیار هر نفر قرار می گیرد و دیگر نیاز نست  که شما در باره هر مورد توضیح دهید.

همچنین شما می توانید از جلد فولدر جهت تبلیغات استفاده کنید و نام نشان موسسه ی خود را بر روی آن ها درج کنید و با این کار یک موسسه ی منظم و حرفه ای را به مشتریان و شرکای کاری خود معرفی کنید.