ایده های تولید و اجرای تبلیغات

تقویم ارگانایزر

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

در جشن های باستان ایرانیان هنگامی که ایرانیان سال های خود را کبیسه می کردند، فصول چهار گانه را با ماه هایشان می شناختند، چون به هم نزدیک بودند و فروردین ماه آغاز تابستان، تیر ماه آغاز پاییز، مهر ماه آغاز زمستان و دی ماه آغاز بهار بود و این مساله آغازی برای استفاده ی ایرانیان از تقویم(نمونه کارها) بود. آن ها از دیر باز تا کنون به آینده می اندیشیدند و زمان ها و روز های خود را برنامه ریزی و با استفاده از صور های فلکی ، اقدام به طراحی تقویم هایی با قابلیت پیش بینی می نمودند. هم اکنون با پیشرفت و تکامل علوم مختلف، از قبیل علم نجوم، تقویم یا روز شمار های دقیق تر، قابل اتکا تر و با تنوع طراحی و چاپ  پدید آمده است.

 تقریباً همیشه افزایش سرمایه از آن چیزی که فکرش را می کردید سخت تر است و همیشه زمان بیشتری می‌ گیرد. پس باید برایش برنامه ریزی درست کنیم، یکی از این برنامه ریزی ها، سپردن تبلیغات محصولات شرکت شما به گروه تبلیغاتی طرح هرم  است. یک سری به سایت شرکت تبلیغاتی طرح هرم بزنید و بهترین نمونه کارهارا در آنجا مشاهده کنید.

تقویم ارگانایزر

توجه به اصول طراحی در تقویم:

به موازات تحولات اجتماعی که منجر به خلق نیاز های جدید می شوند و به یاری پیشرفت های رخ داده ناشی از تکنولوژی، شاهد عرضه محصولات و روش های عرضه ی نوین در بازارها هستیم. فنون طراحی و تبلیغاتی در این تحولات بی تاثیر نبوده اند و استفاده از طرحهای گرافیکی در شاخه های متنوعی همانند صفحه آرایی، طراحی نشانه، تصویر سازی، بسته بندی کالاهای تجاری و فرهنگی، طراحی صفحات وب که بخشی از عملکرد طراحی گرافیک است، متداول و در تجولات رویداده قرن اخیر تاثیر گذار است. این پل ارتباطی با مخاطبان، فرآیندی است که با استفاده از خلاقیت ایده ها و اطلاعات را با مخاطبان تسهیم می کند. گرافیست ها با کمک اصول طراحی استاندارد، رسانه ی ارتباطی را با تلفیق نوشته و تصویر ایجاد می کنند.  استفاده از هنر گرافیک نیز در طراحی تقویم(نمونه کارها) در کارکرد های اطلاع رسانی و آموزش، معرفی و هویت نمایی، عرضه و تبلیغات به کار می رود. توجه به هدف، سلیقه ی سفارش دهنده و کاربرد تقویم، موجب طراحی تقویمی مناسب خواهد شد. مقالات مرتبط : چاپ دیجیتال مناسبت های تقویم

تقویم ارگانایزر

تقویم ارگانایزر:

تقویم(نمونه کارها) بر اساس جنس جلد، نوع چاپ، تعداد صفحات، قطع چاپی و نوع صحافی تقسیم بندی می شوند. انواع سررسید بر اساس جنس جلد شامل سررسید سلفون، چرمی، ترمو، ارگانایزر، گالینگور، برجسته و ... می باشند. معمولا جنس جلد تقویم ارگانایزر چرم بوده و به عنوان سررسیدی نفیس شناخته می شود. شکل ظاهری سررسید ارگانایزر کیفی و در جیب های آن جا خودکاری و مدارک جای می گیرد. اگر در فکر یک هدیه ی تبلیغاتی زیبا وبسیار شیک به مدیران، مهندسان، پزشکان را در جلسات خود دارید، سررسید ارگانایزر هدیه ای رایج و کاربردی است.