ایده های تولید و اجرای تبلیغات

ارگانایزر کلاسوری

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

گاهشماری به عنوان علمی در ارتباط با نحوی محاسبه زمان و مبدا تاریخ محسوب می شود. در زمان کنونی تقویم های مختلفی در اختیار داریم که با مراجعه به آن ها می توان تاریخ روز، ماه و سال مورد نظر در ماه های ایرانی، اسلامی، میلادی و ... را به دست آورد. با استفاده از تقویم می توان چشم اندازی به گذشته و مهم تر از آن،  به آینده داشت. برنامه ریزی های روزمره، ماهیانه و سالانه با توجه به رویداد های مورد انتظار، مدت زمان در دسترس و وقایع غیر قابل پیش بینی انجام می پذیرد. تمامی افراد جامعه فارغ از شغل و سطح تحصیلات، برای اجرای صحیح فعالیت های خود نیازمند برنامه ریزی هستند که با توجه به نوع و حجم فعالیت های آنان، تقویم های مختلفی قابل طراحی است. طراحی و چاپ تقویم یا سررسید های متناسب با هر شغل، کمک شایانی به صرفه جویی وقت خواهد کرد.

ارگانایزر کلاسوری

تقویم و ارتباط آن با سایر علوم:

کاربرد تقویم تنها به برنامه ریزی منتهی نمی شود، وضعیت سنجی فرهنگی، تعیین تقویم زمانی مناسب برای گردشگری در شهر های مختلف ایران، طراحی تقویم کشت محصولات کشاورزی بر اساس ناحیه ی جغرافیایی (تقویم زراعی)، تهیه تقویم دامپروری و زنبورداری و..نمونه ای از کاربرد های تقویم و گاهشماری است. بنابر این استفاده از تقویم و سررسید ها به عنوان ابزاری تبلیغاتی ، اتنخابی هوشمندانه است. چاپ تقویم ایرانی با پشتوانه ی  هنر ایرانی جزو بهترین تقویم های دنیاست. استفاده از صورهای فلکی و نشانه های نجومی در آثار دوره باستان ایران ظاهر و به شکل گسترده ای در آثار هنری دوره اسلامی ظاهر شده است. در حال حاضر، طراحان تقویم می توانند با تکیه بر فنون طراحی نوین و سنتی اقدام به خلق طرح های تقویمی زیبا و چشم نواز کنند.

 

چاپ تقویم ارگانایز کلاسوری:

همان طور که از نام این سررسید پیداست؛ برگه های داخلی آن به صورت کلاسوری بوده و قابل جابه جایی و تغییر است. به طور معمول سازمان ها و شرکت ها از تقویم ارگانایز برای تبلیغات و هدیه به مدیران در جلسات و همایش های خصوصی استفاده می کنند. چنین سررسید هایی ویژگی هایی همچون جعبه اختصاصی، دارای جایگاه مناسب درج تبلیغ و علائم تجاری، صفحه مخصوص کارهای در دست اقدام، امور مالی و حسابداری، برنامه ریزی روزانه، صفحات یادداشت، دفترچه تلفن، نقشه ایران و شهر تهران، جای مدارک و با جلد نفیس به شکل حک لیزر, داغکوب, طلاکوب, نقره کوب در طرح و رنگ های مختلف  می باشند.