ایده های تولید و اجرای تبلیغات

ارگانایزر تبلیغاتی

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

هدیه های تبیلغاتی

بسیاری از شرکت ها ، از تبلیغات تلویزیونی و تراکت و بنر فرا تر رفته و برای تبلیغات، به سراغ هدیه هایی جهت تبلیغات رفته اند.این هدیه های تبلیغاتی می توانند هر چیزی باشند ، برای نمونه سر رسید ، لیوان و یا خودکار ، ساعت ، لباس ،ساعت های گران قیمت ، ارگانایزر ، ویا حتی خودرو باشد.

در ادامه به معرفی ارگانایزر ها خواهیم پرداخت.

ارگانایزر تبلیغاتی

هدف از دادن هدیه تبلیغاتی چیست؟

رسانه ی قدرتمند تبلیغاتی است،باعث تقویت روابط و یا حتی برقراری روابط دوستانه می شود،هرجایی که خودتان نباشید،مطمئنا امضای شما هست،کمک شایانی در برند شدن شما می کند،شما را بسیار شیک ومطرح نشان می دهد، بنا بر پژوهش های صورت گرفته شرکت هایی که از دادن هدیه ی تبلیغاتی استفاده می کنند،نسبت به سایرین ،دو برابر شانس بیشتری دارند .

ارگانایزر چیست ؟

ارگانایزر ها نمونه های گسترش یافته ای از سر رسید ها هستند.ارگانایزر به معنای سازماندهی کننده یا نظم دهنده است.این وسیله می تواند یک هدیه مفید و کاربردی باشد.

هر شرکتی ارگانایزر اختصاصی خود را طبق نظر و و فعالیت خودش طراحی می کند ، بنابر این هر کدام از این هدیه ها میتوانند ظاهری متفاوت داشته باشند.

به عنوان مثال بعضی از آن ها فقط دارای صفحه و یک قفل میبا شند، بعضی از آن ها دارای ماشین حساب ، جای کارت ، درفترچه تلفن ، خودکار ، محل قرار گیری تبلت ، کیف و یا انواع و اقسام وسایل مورد نیاز برای انجام امور اداری  می باشند.

جنس ار گانایزر ها نیز بسته به سلیقه و بودجه ی سفارش دهنده می باشد و می تواند چرمی ، چرم مصنوعی ، پلاستیکی ، لمینتی ، مقوا های گلاسه ی گرم بالا ، مخملی و یا هر چیز دیگری باشد.

 نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که لوگوی شرکت یا موسسه ، حتما در قسمتی قرار بگیرد که کاملا قابل مشاهده باشد. بعضی از شرکت ها برای درج نام و نشان از چاپ طلا کوب و یا چاپ برجسته استفاده می کنند و بعضی دیگر بر روی قطعات فلری نام و نشان را درج کرده و آن ها را با ظرافت و زیبایی بر روی این هدایا می چسبانند.

ارگانایزر تبلیغاتی