ایده های تولید و اجرای تبلیغات

رول آپ دو طرفه

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

بشر کالاها و خدمات یا نیاز های خود را از طریق داد و ستد کالا ها با یکدیگر صورت می گرفته است. هم اکنون بشر برای رفع نیاز های خود به انواع ارتباطات جمعی، نمایشگاه ها و بازار های مکاره و ... متوسل شده تا نیاز های خود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برآورده سازد. خریداران از فرصت انتخاب بهتری برخوردارند. نمایشگاه فرصتی است تا عرضه کنندگان کالا ها و خدمات در فضایی رقابتی و سالم به معرفی و ازائه محصولات خود بپردازند. نحوه معرفی محصولات در برگیرنده ی طیف گسترده ای از رسانه های تبلیغاتی نوین و سنتی می باشد. یکی از رسانه های تبلیغاتی پرکاربرد در فضای نمایشگاهی، رول آپ دو طرفه است.

رول آپ دو طرفه

نمایشگاه و رسانه های تبلیغاتی:

طی قرون اخیر بر اهمیت نمایشگاه های تجاری افزوده شده است . نمایشگاه ها نه تنها مجموعه جالبی از اهداف و کارهایی هستند که در یک زمان و مکان خاص دور هم گرد می آیند، بلکه شامل فعالیت های بشری، تعاملات اجتماعی و زیر بنایی برای دستیابی به نتایج مورد نظر هستند. نمایشگاه، شکلی از فعالیت است که تولیدگنندگان و صاحبان غرفه و بازدیدکنندگان در دو سوی آن قرار دارند. نمایشگاه ها وجهه عمومی بالایی دارند. خریداران مهم از نمایشگاه بازدید کرده و برای معرفی خط جدید تولید یک محصول مفید است. اثرگذاری نمایشگاه های تخصصی بلند مدت بوده به طوری که پس از ماه ها سودآوری و بازدهی بالای آن مشخص می شود. نمایشگاه ها در کنار سایر ابزار های تبلیغاتی دیگر مانند اینترنت، بازاریابی مستقیم و فروش شخصی به کار می روند. هر نمایشگاهی برای رسیدن به اهداف خود نیازمند تبلیغات است؛ به طوری که علاوه بر داشتن محتوای مناسب قادر باشد تا غرفه دار را به بازار هدف خود برساند.

رول آپ دو طرفه

طراحی رول آپ دو طرفه:

یکی از ابزار های تبلیغاتی نمایشگاه ها رول آپ دو طرفه می باشد. رول آپ ، بنر تبلیغاتی است که بر روی پایه ی آلومینیومی و با قابلیت جمع شدن درون پایه خود است. همچنین رول آپ انواع مختلفی دارد. رول آپ یک طرفه، رول آپ دو طرفه، رول آپ گردان، رول آپ رومیزی، رول آپ ثابت از انواع رول آپ می باشند و بهتر است برای تهیه رول آپ دو طرفه از روکش یو پی وی سی استفاده شود. در رول آپ دو طرفه، امکان تنظیم ارتفاع و عرض به صورت دلخواه مهیاست. اگر قصد طراحی دکوراسیون غرفه و استفاده از رسانه های تبلیغاتی را دارید، طراحی رول آپ دو طرفه، به علت مزایای بیشمار ان نسبت به سایر ابزارتبلیغاتی، یکی از گزینه های پربازده تبلیغاتی است.

رول آپ دو طرفه