ایده های تولید و اجرای تبلیغات

رول آپ گردان نمایشگاهی

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

نمایشگاه نقش یک رسانه را ایفا می کند. همه ساله در گوشه و کنار کشور، نمایشگاه های متعددی در زمینه های گوناگون تشکیل و برگزار می شود. نمایشگاه هایی با عناوین مختلف در شهر های مختلف که در آن شرکت کننده با گرفتن غرفه و با نمایش محصول خود، به عنوان فرستنده وارد عمل می شود و بازدیدکنندگان نیز حکم گیرنده و مصرف کننده ی اطلاعات را دارند. همچنین نمایشگاه ها به بازاریابی محصولات تولید شده کمک می کنند. نمایشگاه ها بر اساس مفهوم رفتار مصرف کننده، نیاز ها، خواسته ها و تقاضا های مشتریان را مورد تجزیه و تحلیل و بررسی قرار می دهند.  با استفاده از این تکنیک بازاریابی و تبلیغات می توان به ساخت و ارائه بهتر کالا پرداخت و در نهایت، منجر به افزایش فروش و رضایت مشتری گردید. علاوه بر فراهم بودن پایش رفتار مصرف کننده در نمایشگاه، امکان تبلیغ و ترویج محصول مهیا است. فرصتی که هر تولید کننده، به منزله ی نجات خود در دریای متلاطم بازار به آن دست اندازی می کند.

رول آپ گردان نمایشگاهی

الزامات طراحی غرفه در ضمینه سازی استفاده از رول آپ:

در برگزاری نمایشگاه ها باید اهداف برگزار کننده، تولید کننده و بازدید کننده مورد توجه قرار گیرد. برگزار کننده ی نمایشگاه یک واسطه ی تلویحی بوده تا گرایش های غرفه داران را در فضای نمایشگاهی به بازدید کنندگان ابلغ نماید و همین طور تمایلات بازدیدکنندگان را در همان فضای نمایشگاهی به کسانی که کالا ها، خدمات و اطلاعات مورد نیاز را به بازدید کننده می دهند، انتقال دهد. غرفه داران با توجه به مقررات و خط مشی های سازمانی، یک یا چند هدف را دنبال می کنند. اهدافی که شامل فروش بیشتر، افزایش سهم بازار، شناخت رقبای موجود، شناخت فناوری های جدید، افزایش انعقاد قرارداده های داخلی و خارجی و.. می باشند. 

 

رول آپ استند گردان:

شاید شما هم تابلوهای تبلیغاتی گردان در نمایشگاه را دیده باشید. تابلوهایی که با طرح های مختلف بوده و در حال حرکت یا چرخش هستند؛ تابلو ها یا رول آپ استند گردان، علاوه بر جذابیت بصری ذاتی خود، حاوی اطلاعات مفیدی برای بازدیدکنندگان می باشند. استفاده از تابلو های تبلیغی رول آپ (این تابلو ها حاوی پایه های نگدارنده هستند و نیازی به استفاده از میخ و سوراخ کردن دیوار وجود ندارد. در حقیقت ساختار آن ها براساس مکان های بدون دیوار طراحی شده است) آسان بوده و امکان جابه جایی و استفاده مکرر در نمایشگاه های گوناگون و یا خود شرکت را داراست.