ایده های تولید و اجرای تبلیغات

لیزر جاسوئیچی

  • نویسنده: ریحانه یحیی
  •     
  • :تاریخ

هدایای تبلیغاتی طیف های وسیعی دارند در این مقاله قصد داریم در رابطه با جاکلیدی تبلیغاتی یا جاسوئیچی تبلیغاتی صحبت کنیم که شرکت تبلیغاتی طرح هرم به عنوان هدیه تبلیغاتی طراحی و تولید می کند . جاسوئیچی های تبلیغاتی یک هدیه تبلیغاتی هستند که می توانند طیف وسیعی از تنوع و طیف وسیعی از تغییر قیمت را در خود جای دهند. از نظر شکل و فرم نیز جاکلیدی ها و جاسویچی ها می توانند بسیار متنوع باشند.  این تنوع به گونه ای است که هر شرکت می تواند مطابق با سلیقه تمام مشتریان خود جا کلیدی و جاسویچی تبلیغاتی هدیه دهند.

 

لیزر جاسوئیچی

 

جا کلیدی های تبلیغاتی به گونه ای هستند که حتی شرکت ها می توانند در آن ها خلاقیت به خرج دهند و جاکلیدی منحصر به فرد سفارش دهند. اشکال منحصر به فرد جاکلیدی به یاد ماندنی‌تر هستند و در دست مشتری متفاوت‌تر به نظر خواهند رسید. جا کلیدی یا جاسوئیچی وسیله ای هستند کاربردی که هر فردی حداقل یکی از آن را همواره به همراه دارد و از همه مهم‌تر جا کلیدی های تبلیغاتی مانند دیگر هدایای تبلیغاتی تاریخ مصرف ندارند و تا زمانی که خراب نشوند می توانند برند یک شرکت را تبلیغ کنند. اگر در طراحی و ساخت جاکلیدی ها دقت شود این هدیه تبلیغاتی سال ها همراه مخاطب برند می ماند.

جاکلیدی ها حتی زمانی که توسط افراد حمل می شود معرف یک برند و کسب و کار هستند و به افراد جدید نیز برند یک شرکت را معرفی می نمایند.

 

لیزر جاسوئیچی

 

جا کلیدی یا جاسوئیچی تبلیغاتی دارای اجزاء مختلفی هستند، یک حلقه فلزی با پلاستیکی برای اتصال و نگه دار کلید ها، یک آویز که برای زیبایی به این حلقه متصل می شود. آنچه که باعث تنوع و تفاوت قیمت در جاکلیدی ها می شود این آویز تزیینی است. این آویز تزئینی را در جنس های مختلف سفارش می دهند و نام گذاری جا کلیدی ها نیز بر اساس جنس همین آویز است. آویز ها را از جنس چوب، پلاستیک، چرم، فلز، ترکیبی و ... سفارش می دهند. درج اطلاعات شرکت بر روی جاسویچی تبلیغاتی در همین آویز تزئینی انجام می شود. درج اطلاعات بر روی جاکلیدی ها تزئینی روش های مختلفی دارد که بستگی به جنس آویز دارد. اما آنچه که در تمامی این آویزها قابل استفاده است، لیزر جاسوئیچی تبلیغاتی است، البته از چاپ حرارتی نیز در برخی از موارد استفاده می شود.

 

لیزر روی جاسوئیچی

 

به طور کلی استفاده از حک لیزری در صنعت تبلیغات امری بدیهی است. زیرا هدایای تبلیغاتی که به کمک لیزر حکاکی می شوند هم زیباتر و با کیفیت تر هستند و هم ماندگاری بیشتر دارند، هم در مدت زمان خیلی کوتاهی حاضر می شوند و از همه مهم‌تر از لحاظ قیمت و هزینه مقرون به صرفه تر از دیگر روش ها می باشند. آنچه که در زمان طراحی و سفارش جاکلیدی های تبلیغاتی باید در نظر گرفت، سلیقه مخاطب برند است زیرا با شناخت این موضوع شما تبلیغاتی بهینه تر و با بازخورد بیشتر خواهید داشت.

کیفیت جاکلیدی تبلیغاتی و کیفت لیزر جاسوئیچی در محبوبیت آن بسیار تأثیرگذار هستند به طور کلی در انتخاب هدیه تبلیغاتی باید بهترین کیفیت برگزیده شود تا تأثیر تبلیغاتی مثبت داشته باشد. جا کلیدی های تبلیغاتی با حک لیزر ویژگی هایی دارند منحصر به فرد. ابتدا اینکه از قیمت بسیار مناسبی برخوردار هستند، همان‌طور که در مقالات قبلی بررسی کردیم حکاکی لیزر با سرعت و کیفیت بالا و در حداقل هزینه انجام می شود. که این سرعت و کاهش قیمت به مقدار زیاد به خاطر حذف کلیشه و قالب است.

یکی از ویژگی های برجسته جاکلیدی های تبلیغاتی داشتن فضایی مناسب برای تبلیغات است. این فضا می تواند بسته به نیاز صاحبین مشاغل بزرگ و کوچک شود و حتی در برخی از جاسوئیچی ها اطلاعات تماس شرکت نیز حک می شود.  حکاکی لیزر جاسوئیچی چون ماندگار است تضمین می‌کند که تا روزی که مخاطب برند از جا سویچی تبلیغاتی استفاده می‌کند برند درج‌شده بر روی آن نیز یادآوری می شود.

 

 

لیزر جاسوئیچی

 

در برخی موارد به جا کلیدی های تبلیغاتی ویژگی هایی را اضافه می کنند تا علاوه بر کاربردی تر شدن آن، جذابیتش برای مخاطب را ارتقاء دهند و هم فضایی تبلیغاتی و حک لیزر را گسترش دهند. برخی از این جاکلیدی های تبلیغاتی عبارت‌اند از :

جا کلیدهای تبلیغاتی چرخ دنده ای، ضد استرس و جاکلیدی با در بطری بازکن، جاکلیدی فلزی تبلیغاتی، جاکلیدی های ابزار دار، چراغ قوه یا تست اسکناس دار و غیره.

دستگاه های لیزر تنها برای حک تبلیغات بر روی جاسوئیچی استفاده نمی شوند، همان‌طور که در بالا توضیح دادیم گاهی جاسوئیچی ها را منحصر به فرد سفارش می دهند به همین دلیل طرحی که در این جاسوئیچی های منحصر به فرد دیده می شود مسلمان دارای جزئیات و پیچیدگی می باشد، برای برش این طرح ها نیز از لیزر جاسوئیچی استفاده می شود. به عنوان مثال در شرکت های که در زمینه درب و پنجره فعالیت می کنند جا کلیدی هایی تبلیغاتی با ظاهر پنجره می سازند که هم منحصر به فرد و هم زیبا باشد مسلمان برش تعداد زیادی جا کلیدی تبلیغاتی به یک شکل کار راحتی نیست و تنها با برش لیزر می شود تعداد زیادی از آن ها را به صورت یکسان داشت.

جا کلیدی های تبلیغاتی که در نمایشگاه ها و سمینارها به عنوان هدیه تبلیغاتی ارزان  ارائه می شوند معمولاً از جنس پلاستیک با حکاکی لیزر سفارش داده می شوند و طرح و شکل آن ها به صورت ساده تر نظیر مربع، دایره، مستطیل و بیضی انتخاب می شود تا با سلیقه اکثر مخاطبان نمایشگاه مطابقت داشته باشد. این جا کلیدی ها را اکثراً با قابلیت های ویژه نظیر دربازکن، لیزر و ... همراه می کنند تا برای مخاطبان جذابیت بیشتر داشته باشد اما جاکلیدی که برای هدایای تبلیغاتی سال نو یا هدایای تبلیغاتی مدیریتی استفاده می شوند اکثراً از جنس چرم و فلز هستند. جنس فلزی که در جا کلیدی های تبلیغاتی استفاده می شود اکثراً استیل است که بسته به کیفیت استیل قیمت جا کلیدی تبلیغاتی متغیر می شود. درج اطلاعات برند بر روی این جا کلیدی ها باید بسیار با دقت انجام شود زیرا این جا کلیدی ها به تنهایی ارائه نمی شوند و در کنار یک ست هستند پس زیبایی و کیفیت ست بیش از هر چیز دیگر اهمیت پیدا می‌کند. حتی اگر جاکلیدی های تبلیغاتی نمایشگاه ها را با حکاکی لیزر ارائه نکنند، حکاکی جاسوئیچی های تبلیغاتی ست اداری را باید با لیزر انجام دهند زیرا تنها حکاکی لیزر است که می تواند حکاکی ها ظریف، نازک، توپر و توخالی را با بالاترین کیف ارائه دهد.   

 

لیزر جاسوئیچی

 

یکی از مزیت های استفاده از جا کلیدی به عنوان ابزار تبلیغاتی قابل حمل بودن آن است. همه افراد در محل کار، محل زندگی، هنگام خرید حتی در هنگام ورزش نیز حتماً یک جا کلیدی همراه خود دارند، جا کلیدی تبلیغاتی جزء معدود وسایلی است که می تواند همیشه در دید همگان باشد. و چون سایز کوچکی دارند همیشه در جیب افراد جا می شوند. از نگاه دیگر اگر موضوع را بررسی کنیم همه مکان ها دارای کلید هستند، از کمد باشگاه های ورزشی گرفته تا تمامی ادارات و مغازه ها و ...، همین باشگاه ورزشی مثال مناسبی است اگر جاکلیدی این باشگاه ها منحصر به فرد و شبیه به یک دمبل طراحی شوند در ذهن مخاطبان آن باشگاه همواره ماندگار خواهند ماند. با توجه به کاربردهای تبلیغاتی فراوانی که برای جاسویچی ها بیان کردیم زمانی تمامی این تفاسیر قابل اجراست و تأثیر تبلیغاتی دارد که اطلاعات برند روی این جاسویچی‌ها به بهترین شکل درج شود. شما تصور کنید که اطلاعات با کیفیت چاپ نشود یا ماندگاری نداشته باشد یا نام برند از فونت مناسبی برخوردار نبوده و قابل تشخیص نباشد. در این مرحله است که تمام نتایج تیم تبلیغات، طراحی و چاپ از بین می رود و بازخورد حاصل از تبلیغات کاهش می یابد. تمامی مراحل تولید یک ابزار تبلیغاتی باید در بهترین سطح باشند تا یک تبلیغ به نتیجه مطلوب برسد و آنچه در آخر قابل مشاهده است حکاکی روی آن وسیله است.

بهترین روش حکاکی در حال حاضر استفاده از لیزر است. هرچه دستگاه لیزری که استفاده می شود مدرن تر، پیشرفته تر و به روز تر باشد نتیجه حاصله با سرعت و دقت بالاتری حاظر می شود.