ایده های تولید و اجرای تبلیغات

پاکت کاست دار ساندویچ

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

از قدیم الایام برای نگهداری، بسته بندی و حمل مواد غذایی از وسایل مختلفی استفاده می شد. استفاده از کیف، ساک های دستی، جعبه یا کارتون، نایلون، تانکر، کپسول و... برای حمل انواع وسایل جامد، مایع و گازو با توجه به نوع و ساختار مواد سازنده آن ها در انتخاب نوع بسته بندی اثر گذار است. هم اکنون نیز پاکت ها برای بسته بندی برای اکثر مواد غذایی کاربرد داشته و نسبت به سایر روش های بسته بندی کم هزینه تر بوده و گروه مخاطب استفاده کننده از این پاکت ها و مواد غذایی، اشخاص حقیقی می باشند نه شرکت ها و سازمان های انتفاعی و غیر انتفاعی.

پاکت کاست دار ساندویچ

پاکت و انواع آن:

از پاکت های مختلفی، برای بسته بندی محصولات تهیه شده در کارگاه ها و کارخانه ها استفاده می شود. پاکت متالایز دو لایه برای بسته بندی اقلام مورد نیاز کشاورزی و پاکت متالایز سه لایه برای نگهداری و بسته بندی مواد غذایی استفاده می شود. پاکت لایه دار یا کامپوزیت، پاکت دهانه دار، پاکت یکسره، پاکت با لایه های ترکیبی، پاکت زیپ کیپ، سه طرف دوخت، آلومینیومی، وکیوم، ایزی اپن، بغل کاست، ته کاست و ... نیز از دیگر انواع پاکت های محصولات صنعتی می باشند که برای بسته بندی تیغ ژیلت، پودر های ورزشی، پک های بسته بندی شرکتی، پوشاک، نسکافه، قهوه، مواد غذایی رستوران، ساندویچ و... استفاده می شوند.

پاکت کاست دار ساندویچ

طراحی و چاپ پاکت کاست دار ساندویچ:

برای بیرون بردن ساندویچ  ها فست فود ها، ـ یا به بیان دیگر: غذاهای بیرون برـ  از پاکت های مخصوص ساندویچ استفاده می کنند. نوع متداول این پاکت ها کاست دار است. علت مورد استفاده گسترده واقع شدن این نوع پاکت در رستوران ها و فست فود ها، عدم نفوذ روغن و چربی به خارج از پاکت، ضخامت،عدم استفاده از هر گونه مواد شیمیایی و با استاندارد فود گرید و محکم بودن و جادار بودن آن می باشد.  این نوع پاکت به نام ایستاده شهرت دارد و از انواع لفافهای دو و چند لایه شفاف ، متالایز و فویل تولید می گردد حتی میتوان در آنها دسته ، آسان باز شو و کلاه مکزیکی نیز بنا به درخواست مصرف کننده  طراحی و چاپ کرد. پاکت های ساندویچ در دو نوع فلکسو و هلیوگراور چاپ شده و امکان درج نام، مشخصات رستوران، لوگو و شعار تبلیغاتی بر روی پاکت کاست دار ساندویچ مهیاست همچنین انتخاب رنگ و  مواد سازنده ی پاکت ساندویچ بر اساس سفارش و بودجه در دسترس مشتریان، قابل تغییر است.

پاکت کاست دار ساندویچ