ایده های تولید و اجرای تبلیغات

کاور قاشق و چنگال

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

از زمان پیدایش بشر و شروع زندگی اجتماعی، استفاده از لباس و پوشاننده ها مرسوم بوده است. تا جایی که برای هر مکانی از لباس مخصوص خود، استفاده می کرده است. وی با گذشت زمان برای وسایل و ابزار در دسترس خود لباس، کاور،  روکش یا روپوش محافظت کننده ساخت. هدف انسان از ساخت کاور،  پوشاندن اجسام، دسته بندی کالا، محافظت دربرابر گردو غبار و ... بوده است.

کاور قاشق و چنگال

کاور چیست ؟

کاور در فرهنگ معین معادل پوشش است که عمل پوشیدن جامه، لباس، حجاب، پوست، وسایل و ... به آن اطلاق می شود. همچنین این لغت از ترکیب فعل پوشیدن و پسوند ش، ساخته و پرداخته شده است. اما حیطه ی کاربردی این لغت، به گونه ای بسیار گسترده بوده که به جرات می توان ابراز کرد تمام وسایل و ابزار در دسترس ما با کاور پوشانده شده اند.

 

پک قاشق چنگال:

قاشق و چنگال های یکبار مصرف در دو نوع پلاستیکی با سیستم تولید نیمه فرمینگ و پلاستیکی با سیستم تولید ترموفرمینگ تولید می گردد. پک های سرویس قاشق چنگال شامل : نمک، دستمال کاغذی، قاشق و چنگال، خلال دندان و ... می باشد. تولید پک قاشق و چنگال در دو نوع کاتلری یا بدون چاپ و با چاپ اختصاصی یا تبلیغاتی، انجام می شود. کاتلری یا پک قاشق و چنگال مناسب رستوران ها، هتل ها و کترینگ ها می باشد. در انتها، برای پک های قاشق و چنگال پروانه ساخت تهیه می شود چرا که پروانه ساخت مشخص می کند، محصول مورد نظر برای کاربردهای تعیین شده در آن (مانند بسته بندی مواد غذایی) بی خطر است

کاور قاشق و چنگال

چاپ و طراحی کاور قاشق چنگال:

کاور قاشق و چنگال های یکبار مصرف، عموما از مقوا های با گراماژ پایین و سلفون تشکیل شده است. استفاده از اصول بسته بندی در ساخت کاور چنگال بسیار حائز اهمیت است. توجه به نوع کاغذ مصرفی با توجه به کاربرد خوراکی بودن محصول داخل بسته، استفاده از تصاویر مرتبط با چنگال ـ مثل : غذا، رستوران، قاشق. چنگال و..ـ ، درج نام شرکت، لوگو، علامت استاندارد، آدرس ، شماره تلفن و هرگونه اطلاعات ضروری دیگر بر روی کاور چنگال از تعامل گروه طراحی و چاپ با گروه برندینگ و بازاریابی شرکت لازم است. همچنین امکان بسته بندی به صورت جفت جفت برای کاور قاشق چنگال در تعداد و با طرح های متنوع، برای رستوران ها یا مراسمات شما امکان پذیر است. طراحی کاور قاشق و چنگال علاوه بر ظاهر زیبا و درخور مشتریان، به گونه ای طراحی می شود که در صورت اضافه ماندن تعدادی یا تمامی از ظروف و باز شدن وکیوم، برای زمان های دیگری قابل استفاده باشد.

کاور قاشق و چنگال