ایده های تولید و اجرای تبلیغات

چاپ روی ظروف غذا

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

امروزه در بیشتر مراسم ها و مهمانی هایی که تعداد افراد در آن ها زیاد است به جای ستفاده از ظروف چینی ویا تشریفاتی ،استفاده از ظروف  یکبار مصرف  ،به خصوص ظروف کاغذی ،بسیار شایع شده است.

چاپ روی ظروف غذا

چرا از ظروف یکبار مصرف یا قابل چاپ استفاده می کنیم؟

میتوانیم متناسب با مناسبت مراسم ،جلسه ویا مهمانی ،طرح انتخابی واختصاصی بر روی ظروف چاپ کنیم.

سبک هستند و حمل و نقل آن ها آسان است.

نسبت به ظروف چینی کم هزینه تر هستند.

احتمال شکستن بسیااااار پایینی دارند.

بعد از اتمام کار یا دور ریخته می شوند ویا بازیافت میشوندو دیگر احتیاجی به شست و شو ندارند.

در مصرف آب صرفه جویی می شود.

و...

چاپ بر روی ظروف غذا

یکی از مزیت های استفاده از ظروف قابل چاپ یا یکبار مصرف این است ،که به راحتی می توانید بر روی آن ها چاپ انجام دهید بدون داشتن کوچک ترین محدودیتی.از این رو به شدت مورد استقبال قرار گرفته اند.

چاپ روی ظروف غذا

انتخاب طرح

شما برای چاپ بر روی طروف غذا قادر هستید هر طرحی که مد نظر دارید را سفارش دهید،برای مثال اگر می خواهید کار تبلیغاتی انجام دهید باید بر روی ظروف نام نشان تجاری و یل شماره های تماس را چاپ کنید ،یا اگر می خواهید برای کارمندان یک ارگان خاص غذا تهیه کنید نام ارگان را به چاپ برسانید،اگر برای مدارس غذا تهیه می کنید سعی کنید از تصاویر شاد و الهام بخش برای چاپ استفاده کنید.

 

انتخاب ابعاد

ابعاد ظروف باید متناسب با محتویاتی که قرار است در آن ها قرار بگیرد باشد،هیچ محدودیتی وجود ندارد، ولی  یکسری اندازه استاندارد هست که معمولا همه ظرف ها به همان اندازه ها تولید می شوند.

 

انتخاب شکل

شما می توانید به جز اشکال معمول شکل ظروف خود را به گونه ای کاملا متفاوت طراحی  کرده و آن ها را سفارش دهید.سعی کنید در هر زمینه ای که می خواهید ظرف ها را طراحی کنید،خلاقیت داشته باشید.

چاپ روی ظروف غذا