ایده های تولید و اجرای تبلیغات

چاپ بروشور دو لتی

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

روش های تبلیغ و ایجاد پیام تبلیغاتی ماندگار  محصولات ، از طرق مختلفی امکان پذیر است. روش های انتخابی بر اساس بودجه و زمانبندی شرکت ، متغیر می باشند. تبلیغ محصول با هدف های اطلاع رسانی مشتریان از محصولات جدید ، تغییرات قیمت بازار و قیمت جدید محصول ، روش استفاده از محصول ، برند سازی و مدیریت برند ، بازاریابی و فروش بیشتر ، تشویق مخاطبان به خرید و همچنین مشتری به خرید بیشتر ، مکان خرید ، ارائه راه های خرید محصول (حضوری، تلفنی و اینترنتی) و ... صورت می گیرد .

چاپ کاتالوگ دو لتی

 

یکی از رسانه های تبلیغاتی سنتی و پربازده ، کاتالوگ می باشد به طوری که چاپ و طراحی کاتالوگ، یکی از ضروریات سازمانی است. از کاتالوگ با نام های فهرست ، کالا نما و کارنما نیز یاد می شود.

 

 

کاتالوگ تبلیغاتی، ضرورت تبلیغات در دنیای امروز :

برای تهیه ی یک کاتالوگ تبلیغاتی به مواردی همچون : تهیه ی یک آگهی تاثیرگذار ، استفاده از تله های تبلیغاتی ، تبلیغ خلاقانه و جدید ، انسجام و هماهنگی در روش های تبلیغاتی ، ارائه پیام واضح برای ایجاد درک مشترک و ... توجه می شود. کاتالوگ تبلیغاتی ویژگی های محصول را به صورت قابل توجهی برای مشتریان به نمایش می گذارد. همچنین قابلیت سفارشی سازی کاتالوگ و امکان چاپ دیجیتال در تیراژ محدود و باکیفیت عالی آن را به یکی از محبوب ترین رسانه های تبلیغاتی ، مبدل ساخته است. دستیابی به اهداف تبلیغاتی، تصادفی نبوده و نیازمند پشتکار و تداوم است.

چاپ کاتالوگ دو لتی

طراحی و چاپ کاتالوگ دولت :

چاپ و صحافی کاتالوگ ، یکی از موارد مهم در بازاریابی و تبلیغات است. بدون ظاهری زیبا و مخاطب پسند ، مشتریان دلیلی برای مشاهده کاتالوگ پیدا نخواهند کرد. کاتالوگ در انواع دولت ، سه لت ، ضمیمه و زد فولد تهیه می شوند . لت در لغت به معنی تکه و پاره ای از چیزی است و همانطور که می دانید، جنس کاتالوگ ها از نوع کاغذ می باشد . پس مقصود از کاتالوگ دولت ، کاتالوگ دو تکه ای و با یک خط تا و مقصود از کاتالوگ سه لت ، کاتالوگی با دو خط تا می باشد. چاپ کاتالوگ در دو نوع سیمی و منگنه ای امکان پذیر بوده اما نوع منگنه ای آن ، از نظر عموم مقبول تر است . یادآور می شود انتخاب نوع صحافی بر اساس ویژگی های محصول و صنعت  تصاویر و متون به کاربرده شده و تجربیات گروه طراحی و چاپ، صورت می پذیرد.

چاپ کاتالوگ دو لتی