ایده های تولید و اجرای تبلیغات

چاپ ست اداری اختصاصی

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

ست اداری چیست؟

امروزه اکثر موسسات و شرکت های مطرح سعی در هر چه حرفه ای تر نشان دادن کسب و کار خود دارند،یکی از روش های این کار، ایجاد یک نظم دیداری در اوراق و وسایل موسسه است که ست اداری(نمونه کارها) به آن ها در این امر کمک می کند.ست های اداری ، اوراقی هستند که برای انجام امور نامه نگاری بین سازمان ها و موسسات  همچنین فعالیت های رسمی و غیر رسمی درون سازمان ،مورد استفاده قرار می گیرند.

چرا از ست اداری(مقالات مرتبط) استفاده می کنیم؟

ست اداری به نوعی شناسه ی یک سازمان یا شرکت است.

باعث حرفه ای تر و قدرتمند تر نشان دادن موسسه می شود.

باعث ایجاد حس اطمینان در مشتری می شود.

یک نظم دیداری ایجاد می کند.

باعث ایجاد تمایز شرکت با رقبایش می شود.

جنبه ی تبلیغاتی دارد.

ست اداری(نمونه کارها) شامل چه چیزهایی میشود؟

اکثر ست های اداری شامل ،کارت ویزیت،برگه هایی با اندازه های A4 و A5 به عنوان سربرگ،پاکت های مخملی و A4 می باشند.اما برخی از موسسات به درخواست خود اقدام به چاپ بر روی خودکار، لیوان ،لباس ،کلاه ویا حتی ساک مخصوص خرید می کنند.

چاپ ست اداری اختصاصی

محتوای ست ها

ست های اداری دارای نام تجاری ،نشان تجاری،آدرس ،شماره تلفن ،نشانی اینترنتی و گاهی اوقات شعار سازمان یا موسسه می باشند. از آنجایی که ست های اداری مربوط به موسسه هستند ،باید به این مسئله توجه شود که این اوراق به دست افراد سودجو نیافتند. مقالات مرتبط : طراحی ست اداری چهار رنگ

رنگ ست ها

باید انتخاب رنگ ست ها به گونه ای باشد که علاوه بر جذابیت ،کاملا متناسب با زمینه فعالیتی شما باشد و به گونه ای نباشد که سازمان را زیر سوال ببرد و تاثیر منفی ایجاد کند.

فونت ست ها

 فونت ست های اداری باید ترجیحا رسمی باشد و یا می توانید یک فونت مخصوص به خود طراحی کنید و در تمامی اوراق و کارت های ویزیت از آن استفاده کنید.

مزایای استفاده از ست ها

علاوه بر مواردی که پیش تر گفته شد می توان به ازران قیمت بودن این ست ها نسبت به استفاده های فراوانی که دارند می توان اشاره کرد.تاثیر شگفتی که این ست ها بر روی معرفی وتبلیغات سازمان می گذارند قابل قیمت گذاری نیست. 

چاپ ست اداری اختصاصی