ایده های تولید و اجرای تبلیغات

استند جا کتابی

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

کتاب آیینه ی تمام نمای زندگی است. کتاب خواندن مقدمه ای برای ورود آگاهانه فرد در فعالیت های اجتماعی و فرهنگی است . به همین دلیل است که از سن هفت سالگی با خواندن و نوشتن ، فعالیت های اجتماعی مان آغاز شده  و حیطه ی این فعالیت ها با افزایش دانسته هایمان ، گسترش می یابد. همچنین در هر کشوری میزان  مطالعه کتاب، روزنامه و مجله با نرخ تحصیلات افزایش می یابد . با نگاهی به آمار دانشجویان و دانش آموزان، در می یابیم که جمعیت کثیری از جامعه ، در حال مطالعه و تحصیل هستند .  یک بازاریاب هوشمند، با در نظر گرفتن همین نکته ، اقدام به بازاریابی و تبلیغات با چاپ کتابچه، روزنامه یا مجله می نماید. همچنین برای قرار دادن آن ها از یک نگهدارنده، قفسه یا استند ، استفاده می کند.

استند جا کتابی

استند جا کتابی:

استند جا کتابی، همان طور که از نامش پیداست ، برای نگهداری دائم یاموقت کتاب مورد استفاده قرار می گیرد. اندازه و جنس قفسه ها بسته به محل استقرار (اعم از مدرسه، شرکت ،آموزشگاه ، همایش یا نمایشگاه ) متفاوت است . استند جا کتابی در مدل های چوبی، فلزی، پلاستیکی و مقوایی (محکم) ارائه می شود. مدل های چوبی برای امکان اداری و در کاربرد ثابت، استند جا کتابی مقوایی برای مدت کوتاه و در تبلیغات کاربرد دارند .

استندهای جا کتابی فلزی ، به دلیل وجود لولا های متحرک تعبیه شده ، قابلیت انعطاف و حمل آسان را داشته و برخی از آن ها در مدل های متحرک برای کاربری ساده (کودکانو افراد ناتوان) ساخته می شوند.

استند جا کتابی

 طراحی و ساخت استند جا کتابی :

طراحی و ساخت متفاوت استندجا کتابی ، موجب جذب بیننده و افزایش رغبت او به خواندن کتاب های موجود در قفسه می گردد. اماکن فرهنگی، با طراحی زیبا و منحصر به فرد استند جا کتابی، قادر به برقراری ارتباط موثر با مخاطبان خود از طریق خواندن کتاب و مجلات سازمانی خواهند بود . قرار دادن کتابچه های معرفی شرکت، مجلات یا ویژه نامه های سازمانی در نمایشگاه ها و نحوه قرار گیری آن ها به شکل تاثیر گذار، موجب آشنایی و دلگرمی بیشتر مشتریان با شرکت خواهد شد.

 

 در این راستا تعامل طراح استند و بازاریاببرای کسب موفقیت ضروری است. با در نظر داشتن گروه مخاطبان گوناگون (کودک ، سالمند ، نابینایان و افراد کم توان)، در طراحی و ساخت استند جا کتابی ، گروه های هدف بیشتری را تحت پوشش قرار داده و به ارتقا فرهنگ کتابخوانی ، کمک شایانی خواهیم کرد.