ایده های تولید و اجرای تبلیغات

سررسید ترمو

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

معرفی سررسید ترمو


ترمو نوعی از چرم مصنوعی است که در هنگام مجاورت گرما و حرارت بالا تغییر رنگ داده و تیره تر میشود.

متدوال ترین روش حک لوگو بر روی جلد ترمو داغی میباشد حک اطلاعات داغکوبی شده بر روی آنها از مواردی است که مورد توجه مشتریان قرار گرفته که به صورت ثابت و حذف نشدنی بر روی جلد باقی میماند و نمایی بسیار خاص و زیبا به آن می بخشد, مانند هنر سوخت که از هنرهای کهن ایرانیان بحساب می آید ترمو از نظر کیفی بهتر از چرم مصنوعی است و قیمت بالاتری نیز دارد. جلد ترمو از نظر ظاهری بسیار شبیه چرم مصنوعی میباشد, با این تفاوت که کمی نازکتر است.

سررسید ترمو

تشخیص کیفیت ترمو
 

کیفیت ترمو را از نظر ظاهری میتوان از میزان داغی پذیری آن تشخیص داد, بدین صورت که اگر ترمویی بی کیفیت باشد پس از داغی کمتر تغییر رنگ داده و جلوه لوگوی روی جلد کمتر نمایان خواهد بود. در واقع ترموی معمولی فاقد حالت سوختگی و برگرداندن رنگ است.

اگر قصد دارید که سررسید ترمو را خریداری کنید و لوگو را غیر از روش داغی بر روی جلد حک کنید در حقیقت یکی از اصلی ترین خصوصیات ترمو را نادیده گرفته اید,  در این صورت میتوان همان سررسید چرم مصنوعی که قیمت کمتری دارد را مد نظر قرار دهید. از جمله مواردی که در تهیه آن ها از جلد ترمو استفاده میشود میتوان به قرآن ،سررسید ،سالنامه ،کتاب ،آلبوم و تقویم اشاره کرد.

 

ترمو در بازار

انواع و اقسام زیادی از ترمو وجود دارد بهترین نوع ترمو تولید ایتالیا ،فرانسه, ترکیه و سوئیس میباشد.

سررسید ترمو