ایده های تولید و اجرای تبلیغات

تقویم رومیزی با پایه ایندلبرد

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

معرفی تقویم رومیزی

تقویم رومیزی(نمونه کارها) کاربردی مفید و قابل دسترس برای افرادی دارد که در محل کار خود یا مکانی ثابت هستند و دسترسی سریع به تاریخ روز, ماه و سال برای آن ها بسیار ضروری می باشد.
در تولید این نوع تقویم ها از انواع کاغذهای فانتزی با گرماژ متفاوت استفاده می شود و اجناس مختلفی برای تولید پایه آن می تواند به کار گرفته شود.

یک برند برای شرکت مانند شهرتی برای فرد است. شما این شهرت را با خوب انجام دادن کارهای سخت بدست می آورید. شهرت شرکتتان یکی از مهم ترین دارائی های شماست. کیفیت تبلیغات و کیفیت خدمات و ایده و خلاقیت بالایی که شرکت تبلیغاتی طرح هرم ارائه می کند مهم ترین فاکتورهایی هستند که در بدست آوردن شهرت شرکت شما تاثیرگذارند. فکر کنید شهرت شخص خودتان در زندگی چقدر موثر است. شهرت شرکتتان هم به همان اندازه در موقعیت شما حائز اهمیت است.

تقویم رومیزی با پایه ایندلبورد


تقویم رومیزی متشکل از سه بخش است:
1- پایه
2- برگه ها
3- صحافی


پایه تقویم رومیزی
ساختار و اساس تقویم رومیزی پایه است. انواع مختلفی از پایه ها وجود دارد از جمله: پارچه, مقوا, گالینگور, طرح کتان، چوب و ...

برگه های داخلی
چاپ افست مناسبترین گزینه برای چاپ برگه های داخلی تقویم رومیزی
(نمونه کارها) است, زیرا موجب تولید کیفیت بالایی در این نوع از تقویم ها شده که یکی از دلایل محبوبیت تقویم رومیزی میان افراد به شمار می آید.
برگه های این نوع از تقویم ها از جنس تحریر, گلاسه و ... میباشد, که گرماژ 80, 100 , 135 و ... را شامل میشوند. مقالات مرتبط : تقویم رومیزی

صحافی
بخشی که برگه ها و جلد تقویم را به یکدیگر متصل و موجب نگه داری آن ها می شود صحافی نام دارد.
رایج ترین نوع صحافی تقویم رومیزی, صحافی سیمی است که با توجه به سفارش مشتری نوع سیم, رنگ سیم و تعداد حلقه های آن با توجه به طرح تقویم متفاوت است.


معرفی انواع تقویم رومیزی با پایه های مختلف


تقویم رومیزی با پایه سخت
این نوع از پایه ها را از طریق صحافی به یکدیگر متصل می نمایند. محکم و با دوام هستند و به وسیله مقوای سخت با برگه گلاسه از طریق چسب به یکدیگر متصل میشوند. این نوع از پایه ها به دلیل استحکام بالایی که دارند با گذشت زمان کیفیت خود را از دست نمی دهند.

تقویم رومیزی با پایه مقوایی
این نوع از پایه های تقویم از استحکام کمتری نسبت به پایه سخت برخوردار است. مقوای به کار رفته در آن اینوربرد یا ایندلبرد نام دارد که در صورت گرماژ مقوایی بیشتر در این نوع از پایه ها استحکام بالاتری پیدا می کنند.
معمولا در تولید پایه تقویم های رومیزی مختلف از انواع مقوا با گرماژ 300 تا 450 گرم استفاده می کنند. در تولید تقویم رومیزی اختصاصی پایه ایندربرد را به صورت چهاررنگ یا تک رنگ با ایجاد لوگوی مورد نظر سفارشی تولید می کنند. هزینه تولید تقویم
(مقالات مرتبط) با پایه مقوایی در مقایسه با تقویم با پایه سخت کمی ارزان تر است. در نتیجه در سفارشات بالا از انواع تقویم رومیزی, استفاده از این نوع پایه ها مقرون به صرفه تر است.