ایده های تولید و اجرای تبلیغات

ساک دستی تبلیغاتی

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

 

ساک دستی تبلیغاتی

ساک دستی ابزاری کاربردی  برای حمل و جابجایی محصولات و قرار دادن اجناس خریداری شده توسط مشتریان میباشد. ساک دستی علاوه بر اینکه یک وسیله برای حمل محصول باشد , میتواند به عنوان یک ساک دستی تبلیغاتی نقش بسیار مهمی را در پیش برد اهداف یک شرکت و یا سازمان ایفا کند.

مزایای ساک دستی تبلیغاتی
با استفاده از ساک دستی تبلیغاتی میتوانید برند شرکت یا سازمان خود را معرفی نمایید , همچنین میتوانید از آن برای قرار دادن هدایای تبلیغاتی ، کاتالوگ ها و بروشورها استفاده نمایید. نوع کالا و خدمات را بهتر و شکیل تر ارائه دهید وتاثیر شگرفی در افکار مشتریان ایجاد و موجب ثبت برند خود در اذهان عمومی شوید. در واقع انتخاب ساک دستی به عنوان هدیه تبلیغاتی هم موجب جلب رضایت مشتریان میشود وهم با استفاده مکرر از آن راهی آسان برای آگهی تبلیغاتی سازمان خود به کار بسته اید.

ساک دستی تبلیغاتی در انواع مختلفی تهیه میشوند, مانند ساک دستی کاغذی، ساک دستی پارچه ای و ...

معمولاً ساک دستی پارچه ای به علت خاصیت بازیافتی و همچنین سازگاری با محیط زیست  طول عمر و دوام بیشتری داشته و امکان استفاده مجدد از آن برای تبلیغات سازمان و محصولات آن وجود دارد.

ساک دستی تبلیغاتی

نکات طراحی ساک دستی تبلیغاتی

طراحی ساک دستی تبلیغاتی از اولین و پراهمیت ترین مراحل تولید این محصول است. در ادامه مواردی چند در مورد تهیه آن ذکر میگردد:

  • خلاقیت و عدم استفاده از طرح های تکراری

یکی از راهکارهایی که در خلاقیت و ایجاد ایده های نو در طراحی ساک دستی می تواند موثر باشد الهام گرفتن از طرح های دیگران است. در واقع با مشاهده ی نمونه کارهای رقبا میتوان از آنها ایده گرفته و طرح های نو را خلق کرد.

  • بزرگ و واضح طراحی کردن ساک دستی تبلیغاتی

ساک دستی تبلیغاتی باید به گونه ای طراحی شود که از دور قابل دیدن باشد و پیغام را کامل به مخاطب برساند.

  • توجه به مسائل مهم مشتریان

در این مورد بایستی علاوه بر، برجسته کردن برند و نام شرکت بر روی مسائلی که برای مشتریان مهم است و به آنها سود میرساند تمرکزداشت.

  • انتخاب صحیح نوع جنس ساک دستی

توجه به این موضوع که ساک دستی قراراست برای چه نوع محصولی و چه دسته ای از افراد مورد استفاده قرار گیرد در تعیین نوع جنس ساک دستی مهم است.

 

نقش ساک دستی درحفظ محیط زیست

کیسه های نایلونی یکی از آلاینده های محیط زیست هستند زیرا سالها طول میکشد تا مجددا به محیط  بازگردند. همچنین مواد شیمیایی در ساختار آنها وجود دارد که موجب آلودگی محیط زیست میشوند, در نتیجه ساک دستی کاغذی و پارچه ای میتوانند جاگزین های مناسبی برای این نوع از کیسه ها باشند.

 

ابعاد ساک دستی های تبلیغاتی

ساک های دستی به ابعاد و اندازه های مختلف تهیه میشوند که نمونه هایی از آنها را در ذیل آمده است:

ابعاد 14.22.7 (p-00)

ابعاد 17.25.7 (p-01)

ابعاد 24*23*9 (p-02)

ابعاد 19*32*10 (p-03)

ابعاد 24.39.10 (p-04)

ابعاد 32*44.5*10 (p-05)

ابعاد 36*50*11 (p-06)

ابعاد 38*24*10 (p-07)

ابعاد 44*31.5*13 (p-08)

ابعاد 48*35*11.5 (p-09)