ایده های تولید و اجرای تبلیغات

سررسید تبلیغاتی

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

سررسید تبلیغاتی

سر رسید تبلیغاتی را می توان به عنوان یکی از موثر‌ترین و عالی‌ترین ابزار در مشتری مداری برشمرد. سررسیدهای تبلیغاتی از گذشته تا کنون یکی از هدایای مناسب جهت معرفی سازمان ها به کارفرمایان وصاحبان مشاغل بوده اند. شما با استفاده از این هدیه ی تبلیغاتی ، به مشتریان خود یادگاری‌های کاربردی را هدیه می‌دهید که می‌توانند با نگهداری و استفاده‌ی دائمی از آن‌ ، خدمات و محصولات و نشان تجاری شما را همواره به یاد داشته باشند, در نتیجه نسبت به توجه ویژه ای که به آنها داشته اید، آنها را به برقراری ارتباطات و تعامل طولانی مدت با شرکت شما  سوق دهید.

سررسید تبلیغاتی

هیچ مشتری‌ ای، نامه‌های تبلیغاتی یا آگهی چاپی شرکت‌ها را نزد خود نگه نمی‌دارد، اما ارائه‌ی یک سررسید که اطلاعات تماس شما بر روی آن نوشته شده باشد، می‌تواند در تمام طول سال، شما را در ارتباط با مشتریان نگه دارد. سر رسید های تبلیغاتی از هدایایی هستند که می توانند به راحتی نام شما را در ذهن مشتریان حک کنند. حتی زمانی که مشتریان با اضطراب به دنبال دفتری برای نوشتن اطلاعات مهم هستند و سررسید تبلیغاتی هدیه شده از طرف شما را در گوشه‌ای از کیف خود می‌یابند، شما نقش یک ناجی را بازی کرده‌اید و در عین حال مهم‌ترین نکات را در مورد شرکت خود با سررسیدهای تبلیغاتی به آن‌ها ارائه کرده‌اید.

معرفی سررسید تبلیغاتی

سررسید تبلیغاتی دفتری است که عموما برای برنامه ریزی های روزانه استفاده میشود و تمامی اطلاعات و وقایع مهم سالانه را شامل می شود. بسیاری از سررسیدها موضوعات و اطلاعات تخصصی مشاغل خاصی را شامل میشوند که میتوانند معرف آن حرفه به مشتریان و مصرف کنندگان باشند.

مزایای سررسید تبلیغاتی

سررسید تبلیغاتی به عنوان یکی از کاربردی ترین هدایا میتواند هم به سود رسانی یک سازمان کمک شایانی نماید و هم برای مصرف کننده آن مفید باشد. بدین صورت که سازمان ارائه دهنده از طریق سررسید تبلیغاتی میتواند معرف نام و لوگوی خود باشد و مصرف کننده نیز میتواند مهم ترین برنامه های کاری خود را مانند سررسید چک, زمان بندی جلسات و قرارهای کاری را در تاریخ مورد نظر ثبت نماید.