ایده های تولید و اجرای تبلیغات

سررسید پزشکی

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

وظایف یک منشی مطب شامل پاسخگویی به تماس ها ، نوبت دهی بیماران ، تایپ ، دسته بندی پرونده بیماران و ... می باشد . یک منشی مطب باید از سرعت و تمرکز بالایی در انجام امور برخوردار باشد ؛ چرا که روزانه با تعداد زیادی از افراد از طریق تماس تلفنی و حضوری در ارتباط است . همچنین پزشکان و پرستاران ، برای انجام امور روزانه خویش نیازمند برنامه ریزی و زمان بندی دقیق می باشند . برخی ابزار و وسایل در انجام امور به پزشک ، منشی و پرستاران کمک می کنند . یکی از ابزار های متداول سررسید(نمونه کارها) یا سالنامه پزشکی است . به سایت شرکت تبلیغاتی طرح هرم وارد شوید و از تعداد زیادی از سررسیدها به سفارش مشتری دیدن کنید.

سررسید پزشکی

سررسید پزشکی

نام دیگر سررسید پزشکی ، سررسید سلامت یا سررسید نوبت دهی می باشد . تعداد صفحات سررسید پزشکی ، مطابق با تعداد روزهای سال طراحی می شود . یعنی برای هر روز یک صفحه مجزا . مهم ترین قسمت این سررسید(نمونه کارها) جداول نوبت دهی با تعداد ستون های زیاد  است ؛ که آن را از سایر سر رسید ها متمایز می کند . قطع معمول سررسید پزشکی ، خشتی یا در اندازه های بزرگ تر از رقعی است. مقالات مرتبط : سر رسید به سفارش مشتری

سررسید پزشکی

سررسید پزشکی برای چه کسانی قابل استفاده است ؟

سررسید پزشکی قابل استفاده برای پزشکان ، دندانپزشکان ، پرستاران ، داروخانه ها ، مراکز رادیولوژی ، عینک فروشی ها ، آزمایشگاه ها ، کلینیک های درمانی و زیبایی و هر سازمان یا ارگانی که نیازمند برنامه ریزی های بسیار و دقیق می باشد؛ است . برنامه ریزی اساس زندگی شهری است . بنابر این می توان این سررسید ها را برای سایر مشاغل با عنوان سررسید های برنامه ریزی چاپ و طراحی کرد . این نوع سررسید(نمونه کارها) را می توان بر اساس خواست و نیازهای مشتریان طراحی نمود و موارد مورد نیاز را برطبق سفارش آن ها کم یا زیاد کرد .

سررسید پزشکی

تبلیغ یک ساله بر روی میز منشی 

بسیاری از شرکت های داروسازی و تجهیزات پزشکی یا صنایع غذایی می توانند به منظور تبلیغ ، آرم سازمان و محصولات خود را بر روی جلد و برگه های سررسید پزشکی درج نموده و در سطح گسترده توزیع نمایند . این روش تبلیغی در سررسید(مقالات مرتبط) به علت اعتماد عموم به پزشکان و قشر تحصیل کرده ، بسیار موثر خواهد بود و احتمال استفاده از محصولات و خدمات شرکت را افزایش خواهد داد . روش پخش سررسید پزشکی تبلیغاتی متفاوت است . 

سررسید پزشکی

مثل مراجعه مستقیم به مطب و داروخانه ها ، کنفرانس های پزشکان ، نمایشگاه های صنایع پزشکی و دارو سازی از روش های پیشنهادی می باشند .