ایده های تولید و اجرای تبلیغات

چاپ روی نایلون

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

اگر صاحب یک کسب و کار باشید برای ارائه کالای خود به مشتریان از چه وسایلی استفاده می کنید ؟ جعبه ؟ ساک دستی ؟ کیف ؟ نایلون ؟ یا اصلا از هیچ وسیله ای استفاده نمی کنید ؟

اکثر صاحبان فروشگاه ها، مغازه ها ، اداره ها ، سازمان ها و شرکت ها، تولید کنندگان محصولات، به منظور ارائه، بسته بندی و تبلیغات خود از ساده ترین، متداول ترین و ابتدایی ترین وسیله به نام نایلون یا نایلکس استفاده می کنند .

چاپ روی نایلون

نایلون و ابعاد چاپی آن:

جنس نایلون از پلاستیک و ابعاد متداول ساخت آن 25×35 ، 35×45 ، 35×45 ، 40×50 ، 30×40، 35×55 می باشد. اغلب سفارش دهندگان سعی می کنند کوچک ترین اندازه ممکن را با توجه به محصولات خود سفارش دهند چرا که افزایش اندازه بیش از حد از کاربرد آن می کاهد.

چاپ روی نایلون

 نکته قابل توجه این است دسته های نایلون با توجه به اندازه آن ها ساخته شود که متاسفانه توسط برخی از تولید کنندگان رعایت نمی گردد. دسته های نایلون انواع مختلفی دارد مثل: دسته موزی ته دوز، دسته رکابی، پایپ، دسته تقویت، دسته بندی ته کاست، دسته بندی بغل کاست و ... می باشند.

چاپ روی نایلون

نایلون ها در انواع مختلفی با توجه به کاربرد آن ها تهیه و توزیع می شود . برخی نایلون ها کاربرد ضربه گیری دارند ؛ مثل نایلون حبابدار یا ضربه گیر، برخی دیگر به منظور کیسه زباله، سلفون ، برخی دیگر به منظور بسته بندی مواد غذایی و محصولات کشاورزی و بعضی برای تبلیغات در فروشگاه ها و نمایشگاه ها استفاده می شوند. کاربرد تبلیغاتی نایلون ها هم اکنون بیش از پیش مورد اهمیت قرار گرفته تا حدی که بسیاری از شرکت ها برای تبلیغات محصولات و خدمات خویش، نایلون ها را در نمایشگاه ها و فروشگاه ها به صورت رایگان توزیع می کنند.

چاپ روی نایلون

چاپ روی نایلون:

نوشته ها و تصاویر روی نایلون ها با دستگاه های چاپ به خصوصی بر روی نایلون حک می شود. چاپ های سیلک یا دستی ، غلطک یا دستگاه ، دیجیتال یا تصویری بر اساس نوع و تعداد سفارش مشتریان صورت می پذیرد. مطالب چاپی بر اساس سفارش مشتری و یا بنابر تجربه و تخصص طراحان صنعت چاپ صورت می پذیرد. چاپ تصاویر و نوشته های مرتبط مثل آرم و لوگو، شماره تلفن و آدرس، استفاده از تصاویر و فونت های زیبا و جذاب و تاثیرگذار از ضروریات موارد درج شده بر روی نایلون ها می باشد.

چاپ روی نایلون