ایده های تولید و اجرای تبلیغات

ساک پارچه ای

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

در گذشته از قلمدان برای نگهداری قلم ، سوزن دان برای نگهداری سوزن ، خورجین برای نگهداری آذوقه سفر و ... استفاده می شد. با گذشت زمان و افزایش کشفیات بشر ، به توازن تحولات رخ داده ابزاری که در آن کاغذ ، نوشت افزار و اشیا دیگری را می گذاشتند تغییر یافت و وسیله ای به نام کیف با جنس های مختلف و کاربرد خاص خود ساخته شد. ساک های پارچه ای ، نوعی کیف برای گذاشتن وسایل است با این تفاوت که امکان جایگذاری وسایل در ساک ها محدود و عمر استفاده از آن ها کم تر می باشد.

ساک پارچه ای

ساک پارچه ای

به هر چیزی که از ابریشم ، پنبه ، کتان و پشم بافته شده باشد ، پارچه می گویند. جنس معمول الیاف ساک های پارچه ای از الیاف اسپان می باشد . اندازه معمول ساک های پارچه ای 20×25 ، 22×30 ، 22×35، 30×30 ، 30×35 ، 33×35 ، 30×40، 33×45، 38×40 ، 38×45 ، 38×50، 50×55 ، 40×40 ، 35×45 ، 50×50 و ... می باشند . با این توضیح که ابعاد ساک قابل سفارشی شدن نیز می باشند.

ساک های تبلیغاتی پارچه ای قابلیت شست و شو ، بازیافت در برابر نور خورشید ، چاپ آرم و اطلاعات سازمانی را دارا می باشند. برای آن ها می توان جیب و زیپ تهیه کرد.

ساک پارچه ای

انواع ساک های پارچه ای

ساک های پارچه ای در دو جنس برزنتی و سوزنی تولید می شوند . دسته های این ساک ها در انواع دسته موزی (پانچی)، دسته بندی (زنبیلی) ، دسته رکابی، با بغل کاست ، بغل پاکتی ، ته کاست ، ته کاست و بغل کاست می باشند. ساک های پارچه ای برزنتی یا واتر به علت قیمت بالای آن در موارد خاص و درون شرکت به کارکنان یا مهمان خاص اهدا می شود . این ساک ها برای گذاشتن کالاهای لوکس و گران قیمت نیز به کار می رود. اما ساک های سوزنی به دلیل قیمت پایین تر و به صرفه بودن ، جهت توزیع برون سازمانی در چاپ بالا به کار می رود.  

ساک پارچه ای