ایده های تولید و اجرای تبلیغات

پد موس

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

کامپیوتر و اینترنت دنیای اطراف ما را احاطه کرده . حتی شما که در حال خواندن این متن هستید نیز از کامپیوتر و نت استفاده می کنید . علم مهندسی جدید ، مبحثی با عنوان مهندسی اورگونومیک را بیان کرده است. اورگونومیک مبحث رابطه ی انسان و ماشین را بیان کرده و می گوید که ماشین باید در خدمت انسان و مطابق با اورگونومیک بدن وی طراحی شود. موس وسیله ای کامپیوتری است که از دیر باز مورد استفاده کاربران کامپیوتر بوده است . حتی با وجود کیبوردهای کامپیوتری اکثر کاربران به شکل صد در صدی از آن استفاده نمی کنند و بدون وجود موس ، استفاده از کامپیوتر برایشان غیر ممکن است . پد موس نیز یکی از وسایلی است که به حرکت آسان و سریع موس کمک می کند ، برخی از پد ها دارای تکیه گاه دستی هستند که نگهدارنده دست بر اثر ارتفاع خود موس هستند .

پد موس

پد موسی

پد موس ها یا زیر موسی برای کارمندانی که به مدت طولانی از کامپیوتر استفاده می کنند ؛ همراه با طراحی خاص آن شرکت و سازمان  (ذکر آرم ، لوگو ، تصاویر گرافیکی) طراحی می شود . موس پد ها قابلیت استفاده از موس را بالا برده و در رنگ های متنوع ، با زمینه های خاص طراحی شوند . پد موس ها در اندازه های مختلف ساخته می شوند ، اندازه های معمولی برای کاربرد های روزانه و عادی و پد های گیم نتی یا مخصوی بازی به علت تحرک وسیع ماوس بر روی میز ، در ابعاد بزرگتری طراحی می شوند . برخی دیگر که به پدهای طبی مشهورند دارای قسمتی برجسته به عنوان تکیه گاه به منظور جلوگیری از خستگی مچ می باشند.

پد موس

پد موسی تبلیغاتی

پد های موسی را می توان به عنوان هدیه و تبلیغات در نمایشگاه ها ، به خصوص در نمایشگاه های کامپیوتری و اینترنتی به مخاطبان اهدا کرد . نوآوری در تبلیغ موجب می شود که تاثیر تبلیغات افزایش یابد . با توجه به این که هنوز تعداد اندکی از سازمان ها از پد های موسی برای تبلیغات استفاده می کنند ؛ ضمن استقبال افراد از این وسیله می توانید آن را به عنوان یک وسیله ی تبلیغاتی ماندگار و پر کاربرد به مشتریان آینده خود اهدا کنید .

پد موس

طراحی زمینه پد موس

برخی طرح های شلوغ و برخی طرح های ساده را می پسندند بنابر این طراحی زمینه پد موس ، غالبا بر اساس سفارش مشتریان صورت می پذیرد. طرح های اسلیمی ، خطوط نوشتاری نستعلیق ، چاپ آرم و لوگو ، تصویر سازی و بهره مندی از دانش گرافیک کامپیوتری از ملزومات طراحی زمینه پد موس هستند .

پد موس