طراحی و برنامه مشاوره تبلیغاتی

طراحی و چاپ بروشور

  • نویسنده:
  •     
  • :تاریخ

طراحی و چاپ بروشور

مقدمه

بروشور شامل برگه هایی است که اطلاعات مربوط به محصولات یا خدمات یک شرکت یا برند را به افراد مختلف ارائه می دهند. شرکت ها با ارائه بروشور می توانند مشتریان زیادی به خود جذب نموده و از این طریق درآمد خود را با هزینه کردن مبلغ ناچیزی افزایش دهند. برای مشاهده نمونه های بیشتر اینجا کلیک کنید.

 

طراحی و چاپ بروشور

( طراحی و چاپ بروشور شرکت مهندسی فراتک)

مزایای چاپ بروشور

یکی از مزایای مهم بروشور قابلیت توزیع آسان است. به این ترتیب به راحتی می توانید تعداد زیادی بروشور را در زمانی کم به دست مشتریان برسانید.

بروشور همچنین می تواند حاوی اطلاعات بسیار زیادی درباره محصولات یا خدمات یک شرکت باشد و با صرف هزینه ای اندک نسبت به سایر روش های تبلیغات، مشتریان زیادی را از محصولات شما آگاه سازد.

افراد با دیدن بروشوری که حاوی برند خاصی می باشد با آن برند آشنایی پیدا کرده و در موقع نیاز به محصولاتی از آن قبیل احتمال بالایی وجود دارد که این برند نام آشنا را انتخاب نمایند.

نکاتی برای طراحی یک بروشور خاص

حتما شما هم با ما هم عقیده هستید که هر بروشوری نمی تواند شرکت ها یا برند ها را به اهدافشان برساند. بسیاری از مردم بدون انداختن کوچک ترین نگاهی بروشور های دریافت شده شان را دور می اندازند. اما چگونه کاری کنیم که افراد با دیدن بروشور شرکت ما تمایلشان به خواندن اطلاعات داخل بروشور بالا رفته و در نتیجه  تبدیل به مشتری احتمالی محصولات ما شوند؟

طراحی بروشور با قوانین جدید

یکی از مواردی که می تواند نقطه تمایز بروشور شما با سایر بروشور ها محسوب شود؛ طراحی آن است. شما می توانید قوانین کلیشه ای در طراحی بروشور را بشکنید و بروشوری را ارائه دهید که شیوه باز شدن و تا شدن متفاوتی داشته باشد.

 برای مثال می توانید از کاغذ های مثلثی شکل استفاده نمایید. این طراحی موجب جلب شدن توجه افراد به بروشور شما خواهد شد. و ممکن است حتی تا مدت ها آن بروشور را نگهداری کنند. که در نهایت این موضوع به منفع برند شما تمام خواهد شد. برای مشاهده نمونه های بیشتر اینجا کلیک کنید.

 

طراحی و چاپ بروشور

( طراحی و چاپ بروشور شرکت بس)

قرار دادن خلاقانه اجسام داخل بروشور

اگر قصد قرار دادن چیزی مانند سی دی را داخل یک بروشور دارید، می توانید آن را به شیوه خلاقانه ای در بروشور قرار دهید؛ نه اینکه به شیوه سایر بروشور ها آن را داخل یک محفظه پلاستیکی قرار دهید. برای مثال می توانید سی دی مورد نظر را در حالی که یک محفظه خاص کاغذی خاص آن را در بر دارد، در وسط بروشور قرار دهید.

نتیجه گیری

امروزه همه کسب و کار ها از کوچک ترینشان گرفته تا شرکت های بزرگ و صاحب نام اقدام به طراحی و  چاپ بروشور می نمایند تا از این طریق مشتریان را با محصولات جدید یا کل محصولات خود آشنا سازند. اما رعایت برخی نکات موجب می گردد که بروشور شما در بین سایر بروشور ها خاص تر گردد و بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

به همین دلیل نیاز است کار طراحی بروشور خود را به دست افراد متخصص بسپارید. این افراد با بهره گیری از دانش و تجربه ای که دارند می توانند بروشوری را طراحی نمایند که بازخورد مثبت و بسیار خوبی از مخاطبان دریافت می نماید. برای مشاهده نمونه های بیشتر اینجا کلیک کنید.