طراحی و برنامه مشاوره تبلیغاتی

سر رسید یک روز در صفحه

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

از دیر باز انسان ها به دنبال راهی برای برنامه ریزی، زمانبندی و مکتوب سازی وقایع بودند . نخست اطلاعات را روی برگ ها و سنگ ها حک می کردند، سپس به فکر اختراع کاغذ افتادند . سیر استفاده و کاربرد کاغذ از گذشته تا کنون متفاوت و در حال دگرگون سازی است . در حال حاضر تقویم ها دارای اهمیت فوق العاده ای برای بشر امروزی دارند . سر رسید( نمونه کارها) یا سالنامه، تقویمی است دفترچه ای یا کتابی که دارای شرح جزئیات بیشتری نسبت به تقویم های عادی می باشد . سر رسید ها دارای صفحات یادداشت ، اطلاعات و زمان تحویل سال ، سالنامه در یک نگاه . مناسبت ها و رویداد ها ، مطالب سفارشی و ... می باشند .سر رسیدهای برنامه ریزی را می توان گفت محبوب ترین نوع سررسید ها هستند، زیرا انسان های موفق همیشه به دنبال راهی برای نظم دادن به کارها و برنامه های خود هستند و در شرکت تبلیغاتی طرح هرم نظم یکی از مهمترین گام ها برای رسوندن مشتریها به اهدافشون میباشد.

تقویم و سررسید

انواع سر رسید : 

سررسید های مهندسی ، سررسید های دستیار ، سررسید های ورزشی ، سررسید های ازدواج ، سررسید دانش آموزی ، سر رسید تعطیلات ، سر رسیدهای دو یا چند سالنامه ، سالنامه های خالی از انواع سالنامه ها هستند که هریک کاربرد خاص خودشان را دارند . قطع چاپی سالنامه ها نیز مثل قطع کتب چاپی در سایز های رحلی، وزیری ، رقعی ، پالتویی و جیبی می باشند . جنس جلد و کاغذ سر رسید ها نیز براساس نوع سررسید انتخاب می شود . مقالات مرتبط : طراحی و چاپ سررسید مهندسی

یکی از اصلی ترین رمزهای رسیدن به موفقیت این است که روز به روز در کارتان پیشرفت کنید و هر روز تغییر مثبتی نسبت به روز قبل داشته باشید در شرکت تبلیغاتی طرح هرم با تبلیغاتی مفید و موثر شک نکنید که غیرممکنها را برای شما ممکن میکنیم.

انواع سر رسید

کاربرد سر رسید:

کاربرد سر رسید(نمونه کارها) برای افراد با نیازهای گوناگون متفاوت است . دانشجویان و دانش آموزان به عنوان ابزاری نوشتاری از آن استفاده می کنند . مهندسین به منظور درج اطلاعات و محاسبات مهندسی ، سر رسید های ورزشی برای ورزشکاران ، سر رسید های ازدواج برای درج تاریخ و رویدادهای ازدواج و ثبت لحظات ماندگار ، سر رسید های خالی برای درج اطلاعات مورد نیاز و استفاده از آن حتی برای چند سال ، سر رسید(مقالات مرتبط) یک روز در صفحه برای درج اطلاعات روزانه به صورت مکتوب در یک صفحه و یا استفاده به عنوان یک ابزار تبلیغاتی قوی و به صرفه به کار می رود . شرکت ها سر رسید ها را به صورت سفارشی برای سازمان خود سفارش می دهند . آن ها اطلاعاتی مانند نام و لوگوی شرکت را روی جلد و اطلاعاتی همچون معرفی سازمان، بیانیه ، چشم انداز، ماموریت ها ، افتخارات و جوایز را در صفحات بعدی قرار می دهند.  اما وجه مشترک کاربرد سررسید را می توان در تنظیم دقیق رویداد های کاری جست و جو کرد. 

طراحی سررسید یک روز در صفحه

سر رسید یک روز در صفحه :

سر رسیدهای یک روز در صفحه به علت فضای زیاد موجود در صفحه به عنوان دفترچه ای کامل مورد استفاده قرار می گیرد و طیف کاربردی آن برای تمام افراد می باشد . در حال حاضر نیز پر فروش ترین و پر تقاضاترین نوع سر رسید ، چاپ سر رسید یک روز در صفحه می باشد .

 

سر رسید یک روز در صفحه

سر رسید یک روز در صفحه