طراحی و برنامه مشاوره تبلیغاتی

سررسید و ارگانایزر

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

فروش انواع مختلف سررسید و سالنامه و همچنین تقویم های رومیزی در پایان سال همیشه بالا می باشد و افراد و شرکت ها و ارگان های زیادی خواستار فعالیت در این زمینه هستند. همچنین مشتریان علاقه دارند که سالنامه، سررسید و تقویم مورد نظرشان را به دلیل هزینه کم، صرفه جویی در وقت و کیفیت بیشتر مخصوصا در سفارشات اختصاصی، مستقیم و بدون واسطه از شرکت های تبلیغاتی خریداری کنند.
سررسید و ارگانایزر هزینه بیشتری نسبت به سررسید چرم و یا سررسید سلفون دارد که معمولا در بازار به نام های سررسید مدیران، سررسید مدیریتی و ارگانایزر مدیریتی نفیس شناخته می شود. سالنامه ارگانایزر به دلیل امکان آسان حذف یا اضافه کردن برگه های داخلی و جلدهای قفلی و مگنتی از محبوبیت بالایی برخوردار است که در شرکت تبلیغاتی طرح هرم میتوانید نمونه های آن را ببینید .
جنس جلد سررسید(نمونه کارها) ارگانایزر و یا سررسید کلاسوری از انواع چرم می باشد.

سررسید و ارگانایزر

تفاوت سررسید معمولی با ارگانایزر

تفاوت سررسید معمولی با ارگانایزر

ارگانایزر نوعی از سررسیدهاست که محتوایی مطابق با دیگر سررسیدها دارد و تنها تفاوت آن ها در جلدشان میباشد.
یکی از تفاوت های سررسید(مقالات مرتبط) معمولی با ارگانایزر این است که در سررسید های معمولی جلد در سه تیکه طراحی می شود اما درارگانایزر ها جلد چهار تیکه است که بخش بیرونی آن دارای لت اضافه بوده و شامل قسمت هایی از قبیل مگنت، قفل، زبانه، و یا گیره میباشد.
یکی از کاربرد های سالنامه در کارهای امور مالی و اداری است و به شما کمک می کند که برای تمامی روزهای سال برای خود برنامه ریزی کنید.