طراحی و برنامه مشاوره تبلیغاتی

سر رسید مهندسی

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

امروزه اهمیت برنامه ریزی بر همگان آشکار است . بدون برنامه ریزی و داشتن برنامه ای منظم و دقیق ، رسیدن به اهداف امکان پذیر نخواهد بود . یکی از وسایل برنامه ریزی ، تقویم است . نوع طراحی تقویم ها بنا بر کاربرد آن ها متفاوت می باشد . سررسید(نمونه کارها) ها نوعی تقویم دفترچه ای است که علاوه بر یادآوری زمان ، مناسبت ها و رویداد ها ،قابلیت یادداشت موارد ضروری را داشته و کاربرد بسیاز زیادی برای شاغلین دارد . از سر رسید ها حتی بعد از اتمام سال نیز ، به منظور یادداشت استفاده می شود . 

سررسیدمهندسی و یا سررسیددستیارمهندس از لحاظ کلی تفاوت خاصی با سایر سررسیدها نداشته وتنها تغییر و تفاوت آنها اضافه شدن 8 الی 32 صفحه اطلاعات و فرمول های مهندس برای استفاده مهندسان گرامی می‏باشد. شرکت تبلیغاتی طرح هرم مجموعه های مختلف بنا به سیاست کاری خود اطلاعات مهندسی مورد نیاز را در سررسیدها اعمال می‏ کنند.

 

سررسید مهندسی

سر رسید مهندسی

مهندسین نیز مانند کلیه شاغلین نیازمند ثبت رخدادهای روزانه خویش هستند .  این سر رسید ها برای فعالان صنعت ساختمان ، مهندسین معمار و عمران ، مهندسین ناظر ، طراح ، مدیران پروژه و گاهی هم برای مهندسین برق و مکانیک طراحی و چاپ می شود . سر رسید های مهندسی شامل تمامی اطلاعات سر رسید های معمول هستند با این تفاوت که در انتهای این سر رسید اطلاعات دقیق و جامعی در مورد آهن آلات ، جداول لوله ، جدول اجرایی و محاسباتی سازه های بتن آرمه، جدول اجرایی و محاسباتی تاسیسات الکتریکی، جرم واحد سطح اجزای ساختمان ، جداول شطرنجی موجود است که برای شرکت های ساختمانی ، نفت و گاز کاربرد بیشتری دارند . جلد سر رسید ها از نوع ترمو ، چرمی ، پارچه ای اروپایی ، جیر و ... در قطع های متفاوت می باشد . سر رسید مهندسی به دلیل داشتن صفحات یادداشت و تقویم خام مورد استقبال طیف وسیعی از مشتریان قرار گرفته و طرفداران بسیاری پیدا کرده است . مقالات مرتبط : چاپ سررسید اختصاصی 

سررسید مهندسی

صفحات سر رسید مهندسی

صفحه اول شامل  اطلاعات و زمان تحویل سال ، سالنامه در یک نگاه است . صفحات بعدی شامل هفته شمار ، ماه شمار می باشد . در صفحات بعدی بسته به ماه شمار یا هفته شمار بودن تقویم ، چندین صفحه به صورت یادداشت یا شطرنجی طراحی می شود . صفخات آخر شامل ، اطلاعات مهندسین رشته های ساخت و ساز و عمرانی می باشد . صفحه انتهایی نیز شامل دفتر تلفن و اطلاعات تکمیلی است .

صفحات سررسید مهندسی

سر رسید مهندسی برای شرکت ها

سررسید مهندسی برای شرکت ها

شرکت ها سر رسید ها را در اختیار کارکنان ، مهمانان و یا حتی مشتریان خود قرار می دهند . سر رسید های مهندسی علاوه بر کاربردی که برای افراد دارد ، جنبه ی تبلیغاتی نیز دارد و می توان به عنوان یک ابزار تبلیغاتی مورد استفاده قرار داد . چرا که سر رسید ها یک سال و یا گاهی چندین سال مورد استفاده قرار می گیرد . علاوه بر آن به علت هزینه کم سر رسید (نمونه کارها) در مقایسه با دفترچه ها و قابلیت سفارشی سازی آن مورد استقبال اکثر سازمان ها و شرکت ها می باشد .