طراحی و برنامه مشاوره تبلیغاتی

طراحی ست اداری با رنگ طلایی و نقره ای

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

طراحی ست اداری با رنگ طلایی و نقره ای

به مجموعه ای از اوراق اداری شرکت ها و سازمان ها ست اداری(نمونه کارها) گفته می شود که برای شرکت یکی از اصلی ترین تبلیغات محسوب می گردد و باید همواره مورد توجه قرار بگیرد. مشتری با دیدن ست اداری، با سلیقه، شخصیت و هویت شرکت آشنا می شود. ست اداری کامل و دقیق به طور معمول شامل کارت ویزیت، سربرگ A4، سربرگ A5، پاکت نامه، برگه یادداشت و پاکت ملخی می باشد که طراحی هر یک از این موارد متناسب با لوگو و نام تجاری شرکت از اهمیت بالایی برخوردار است. برای مشاهده نمونه های بیشتر ست اداری خاص اینجا کلیک کنید.

 

طراحی ست اداری با رنگ طلایی و نقره ای

 

استفاده از رنگ های محدود

برای طراحی تمامی موارد ست اداری(نمونه کارها) می توان از رنگ های مختلف و متنوع استفاده کرد اما برای اینکه طرحی بتواند بر ذهن مخاطب و ببینده تاثیر بگذارد بهتر است رنگ های کمتری استفاده شود به صورتی که با هم هارمونی داشته باشند نکته دیگری که در طراحی ست اداری باید در نظر گرفته شود توجه به اصول روانشناسی رنگ ها و تاثیر آنها بر ذهن افراد است و بایستی با توجه به آن اصول، رنگ مناسب برای ست اداری شرکت را انتخاب کرد. مقالات مرتبط : طراحی ست اداری با کاغذ بافت دار

معنی عمومی رنگ ها

هر رنگ دارای معنای عمومی است و حس خاصی را به مخاطب القا می کند.

رنگ طلایی

رنگ طلایی نمادی از کیفیت، تجمل و ثروت می باشد که نشان دهنده پیروزی و موفقیت است.

رنگ نقره ای

این رنگ نمادی از محصولی مدرن و با تکنولوژی می باشد که با بسیاری از رنگ ها هارمونی دارد و می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

رنگ سیاه

نمادی از قدرت و جدیت می باشد.

برای مشاهده نمونه های بیشتر ست اداری خاص اینجا کلیک کنید.

 

طراحی ست اداری با رنگ طلایی و نقره ای

 

طراحی ست اداری با رنگ طلایی و نقره ای

همان طور که پیشتر گفتیم انتخاب رنگ مناسب برای طراحی ست اداری(نمونه کارها)  بسیار حائز اهمیت است بنابراین با توجه به روانشناسی رنگ ها اگر کسب و کارتان در ارتباط با محصولات یا خدمات گران قیمت و لوکس می باشد پیشنهاد ما به شما برای طراحی یک ست اداری فوق العاده و تاثیرگذار استفاده از رنگ طلایی می باشد و اگر کسب و کارتان در ارتباط با محصولات مدرن و با تکنولوژی است پیشنهاد ما استفاده از رنگ نقره ای یا ترکیب رنگ نقره ای با رنگ های دیگر می باشد توجه داشته باشید که استفاده زیادی از رنگ طلایی موجب می گردد که حس غرور و از خود راضی بودن ایجاد شود بنابراین برای خنثی کردن این حس می توان ترکیب رنگ طلایی و نقره ای را بر روی رنگ مشکی کار کرد و بدین طریق به یک ست اداری جذاب و فوق العاده تاثیرگذار دست یافت.

مزیت های طراحی ست اداری با رنگ طلایی و نقره ای

  • رنگ طلایی و نقره ای دو رنگ آماده هستند به همین دلیل ممکن است چاپ طراحی ست اداری با رنگ طلایی و نقره ای هزینه کمتری داشته باشد.
  • طراحی ست اداری با رنگ طلایی و نقره ای باعث بالا رفتن کلاس کاری شرکت می شود و به شرکت وجهه کاری عالی می دهد.
  • رنگ طلایی و نقره ای از جمله رنگ هایی هستند که توجه افراد با هر سلیقه ای را به خود جلب می کنند و در اذهان ماندگارند.  

    برای مشاهده نمونه های بیشتر ست اداری خاص اینجا کلیک کنید.