طراحی و برنامه مشاوره تبلیغاتی

تیشرت تبلیغاتی

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

معرفی تیشرت و علت نام گذاری آن
تیشرت یکی از انواع پیراهن های پارچه ای است و به این دلیل این نام را بر آن نهاده اند چون بدن و آستین های آن به شکل T میشوند. ظاهر تیشرت ها معمولا آستین کوتاه و یقه گرد هستند. جنس آن ها پارچه نخی است به این دلیل دارای جنسی نرم و لطیف هستند.
تیشرت ها در قرن نوزدهم که در آن زمان لباس هایی یک تکه بودند به دو تکه مجزا تبدیل شدند که بالاپوش و پایین پوش نام گرفتند.

کاربرد تیشرت های تبلیغاتی

تیشرت تبلیغاتی

از طرق تیشرت‌های تبلیغاتی که مانند بیلبوردهای سیارهستند میتوانید پیام تبلیغاتی سازمانتان را به عموم افراد نشان دهید. کارمندان و کارکنان شرکت ، شرکت‌کنندگان حاضر در فعالیت کاری، تیم‌های ورزشی وکارکنان رستوران و تقریبا همه‌ی افراد از این تیشرت‌های تبلیغاتی برای بخاطر سپردن سازمان و نهادتان استقبال می کنند. نام شرکتت یا سازمانتان را با ارائه کردن انواع تییشرت‌های تبلیغاتی به هواداران و دوستانتان هدیه کنید، و مطمئن باشید که آنها برای تقاضای بیشتر محصولات و خدماتتان به شما مراجعه خواهند کرد.


در کدام محیط ها میتوان از تیشرت تبلیغاتی استفاده کرد؟

کاربرد تیشرت های تبلیغاتی

-لباس های تیمی- ورزشی مثل فوتبال, والیبال و... کمپین های اجتماعی, لباس های پارکبان ها, پیک های تحویل غذا
-دسته ای از تی شرت ها که چاپ اسکرین دارند برای تبلیغ رویدادهای تبلیغاتی بسیار تاثیر گذارند
-نمایشگاه ها, کنفرانس ها و هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی
 

تیشرت‌های تبلیغاتی می توانند از محبوب‌ترین و پربیننده‌ ترین آیتم ها در میان لباس های تبلیغاتی با تنوع گسترده‌ای از رنگ‌ها و بودجه ‌های متفاوتی از تیشرت‌هایی بسیار ارزان قیمت با چاپ اسکرین تا تیشرت هایی با پارچه های نخی مرغوب ‌باشند که برای مصارف و پوشش های روزانه میتوانند مناسب باشند.

انواع تیشرت های تبلیغاتی شامل:

تیشرت یقه هفت
تیشرت یقه گرد
تیشرت یقه دار
تیشرت کلاه دار


چاپ دیجیتالی رو تیشرت
چاپ دیجیتال روی تیشرت برای طرح های چاپی پیچیده و چند رنگ مناسب است, برای آرم دار کردن تیشرت ها در صورت سفارش های تکی و با حجم کم نیز روش مناسبی است.

چاپ لیزری روی تیشرت
در این نوع از چاپگرها, ابتدا تصویر مد نظر را از طریق جوهرهایی که حاوی رنگ های تصعیدی هستند روی کاغذی ساده چاپ میکنند و از طریق انتقال حرارتی آن را روی تیشرت برمیگردانند.چاپ اسکرین روی تیشرت

چاپ اسکرین روی تیشرت

چاپ اسکرین کاربرد بیشتری نسبت به دیگر انواع چاپ روی تیشرت دارد زیرا برای مصارف تجاری و تبلیغاتی مورد استفاده قرار میگیرد. در این چاپ یک طرح به شکل رنگ های جداگانه روی پارچه چاپ میشوند, معمولا تیشرت هایی که از طریق چاپ اسکرین تولید میشوند قیمت و کیفیت ایده آل تری دارند.