طراحی و برنامه مشاوره تبلیغاتی

کلاه تبلیغاتی

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

تاریخچه ابداع کلاه

تاریخ نشان داده است که اولین چیزی که به دست انسان بعنوان لباس ساخته و مورد استفاده قرار گرفت کلاه بوده است.
یکی از تصاویر یافت شده در معابد مصریان نقاشی مردی را نشان میدهد که کلاهی از جنس حصیر بر سر دارد, در نتیجه باستان شناسان معتقدند ساخت کلاه احتمالا به مصریان باستان تعلق دارد و شغل ابتدایی آن ها نیز باید کلاه سازی بوده باشد.
محافظت از سر و بدن در مقابل عوامل طبیعی از قدیم تا کنون از موارد بسیار مهم به شمار می آید.

تاریخچه ابداع کلاه

کاربردهای کلاه تبلیغاتی

کلاه تبلیغاتی از هدایایی میباشد که مصارف زیادی دارد. کلاه تبلیغاتی یک هدیه تبلیغاتی مفید و بسیار سودآور به شمار می آید که مطمئناً چندین برابر هزینه ی تولیدش بازگشت تبلیغاتی دارد. از کلاه تبلیغاتی می توان در رویدادها و اماکن مختلف از جمله سیاسی، اجتماعی،  و به خصوص ورزشی و همچنین در محیط رستوران ها، فست فود، پمپ بنزین ها، کارخانجات و کارگاه ها، خدمات نصب، تعمیر، گارانتی و... استفاده  نمود به این دلیل که این رویدادها اغلب اوقات در فضای باز و زیر نور خورشید واقع هستند و کلاه تبلیغاتی تاثیر بسزایی در چنین فضاهایی خواهد داشت.

کاربرد کلاه تبلیغاتی

هوشمندی در تهیه کلاه تبلیغاتی

اگر کلاه های تبلیغاتی با هوشمندی تمام برای معرفی لوگو و شرکت تهیه شده باشند, مشتریان و مخاطبین بارها و بارها آن ها را در موقعیت های مختلف استفاده میکنند, نام برند شما معتبر و شناخته شده خواهد شد و به معرض نمایش دیگران در می آید.


کلاه تبلیغاتی

استفاده از پوشاک تبلیغاتی مانند کلاه تبلیغاتی یکی از راهکارهایی است که باعث شناخته شدن برند شما میشود, در نتیجه افرادی که کلاه تبلیغاتی شما را استفاده میکنند به سازمان یا شرکت شما اعتماد دارند.