طراحی و برنامه مشاوره تبلیغاتی

پرچم تبلیغاتی

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

پرچم تبلیغاتی یکی از معدود روش هایی است که پیام تبلیغاتی سازمان را انتقال میدهد, طرحی گرافیکی دارد و گاهی اوقات شامل تصویر است.  در واقع پرچم یک نماد است که میتواند پیام و سمبل را به مخاطبان خود انتقال دهد. امروزه پرچم تبلیغاتی یکی از پر اهمیت ترین روش های تبلیغاتی است .

پرچم تبلیغاتی

پرچم و بنر

پرچم ها مانند بنرها جهت تبلیغات، طراحی می شوند. متون استفاده شده در طراحی پرچم ها اکثرا تبلیغاتی است و نماد های زیبا و آراسته در آن به کار گرفته می شود. هزینه طراحی و چاپ پرچم ها معمولا از بنرها ارزانتر هستند. پرچم بیشتر استفاده نمادین و از نوع تبلیغاتی دارد ،هر چند تبلیغات از طریق پرچم, راهکار تبلیغ نیست ولی این شیوه هم مزیت و محدودیت خاص خود را دارد.

 

پرچم ها چند نوع هستند؟


پرچم اهتزاز
 

پرچم های اهتزاز نسبت به مناسبت ها و نیاز سازمان ها بر اساس طرح ها و نماد های پیش آماده و یا  طرح درخواستی سازمان همراه با لوگو اختصاصی تهیه می شود . برای تهیه پرچم اهتزاز دقت در دوخت و ظرافت برای پایداری در مقابل عوامل طبیعی مد نظر گرفته میشود.


پرچم رومیزی

پرچم احتزاز

پرچم رومیزی یکی از عناصر مهم تبلیغاتی و همچنین از عوامل مهم در طراحی دکوراسیون  سازمان ها  و ادارات است. ارگان هایی که از نمایه اختصاصی در طراحی پرچم استفاده می کنند، باعث جلب اعتماد بیشتری در مشتری شده و به مراتب سطح کلاس کاری خود را نیز بالاتر می برند. به این دلیل استفاده از پرچم رومیزی منحصر به فرد و زیبا می تواند اهداف تبلیغاتی شما را محقق سازد.

پرچم تشریفات

پرچم تشریفات از نماد های زیبا و رسمی دکوراسیون هر اداره وسازمانی است. این پرچم معمولا در کنار‌ دفتر مدیران ، کارمندان و یا در اتاق انتظار قرار می گیرد همچنین اندازه  بزرگ پرچم تشریفاتی، زیبایی و شکوه بسیار زیادی به محل مورد استفاده می بخشد. امروزه استفاده از این نوع پرچم در همه ی ارگان ها، سازمان‌ ها، شرکت‌های بزرگ و حتی ادارات کوچک مرسوم شده.َ