طراحی و برنامه مشاوره تبلیغاتی

طراحی ست اداری با کاغذ بافت دار

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

طراحی ست اداری با کاغذ بافت دار

در دنیای امروز هر یک از شرکت ها یا سازمان ها تلاش بر این دارند که هویت منحصر به فردی از خود در دید مشتریان و یا سایر شرکت های رقیب ایجاد کنند. یکی از روش هایی که این شرکت ها توسط آن به این هدف دست می یابند، استفاده از طراحی منحصر به فرد در ست اداری خود است. ولی ابتدا باید دانست که ست اداری(نمونه کارها) شامل چه مواردی است؟ سازمان ها و شرکت ها دارای اوراقی مانند کارت ویزیت، پاکت ملخی، کاغذ یادداشت، پوشه. پاکت A4 و  A5، اقلام تبلیغاتی مانند خودکار، تقویم و بسیاری موارد دیگر هستند که با طراحی زیبا و منحصر به فرد خود، هویت خاصی به آن شرکت می بخشند و این هویت با مکاتباتی که این شرکت با سایر شرکت ها یا مشتریان خود انجام می دهد نمایش داده می شود. از این رو بسیاری از شرکت ها تلاش می کنند تا خود را با طراحی زیبای ست اداری(مقالات مرتبط) از سایر شرکت ها متمایز نمایند و اعتبار بیشتری به کسب و کار خود ببخشند. با طراحی و چاپ ست اداری خاص در شرکت تبلیغاتی طرح هرم برای هر سازمان که حاوی اطلاعات کافی از کسب و کار است می‌توان به افزایش اعتبار کاری و معرفی بهتر آن کمک شایانی کرد. برای مشاهده نمونه های بیشتر اینجا کلیک کنید.

 

برای مشاهده نمونه های بیشتر اینجا کلیک کنید.

 

 

استفاده از کاغذ بافت دار برای ست اداری

در میان کاغذ هایی که برای طراحی ست اداری استفاده می شود، کاغذ بافت دار به دلیل مرغوبیت و نمای خاصی که به هر یک از اقلام ست اداری(نمونه کارها) می دهد، از جایگاه ویژه ای برخوردار است. در حال حاضر تعداد زیادی از شرکت ها و سازمان ها به دلیل زیبایی و کمتر استفاده شدن این کاغذ توسط سایر شرکت ها، به استفاده از آن برای ست اداری(مقالات مرتبط) خود روی آورده اند تا خود را از سایر رقبا متمایز کنند. بهتر است ابتدا با انواع کاغذ بافت دارآشنا شوید تا بتوانید تصمیم بگیرید که آیا مایل به استفاده از این نوع کاغذ برای ست اداری خود هستید یا خیر:

 

  • کاغذ کنواس

این نوع از کاغذ بافت دار در مقایسه با سایر کاغذ ها دارای وزن نسبتا سنگینی است. در صورتی که پارچه کنواس را لمس کرده باشید، این کاغذ جنسی بسیار شبیه به آن دارد. در صورتی که مایل هستید ست اداری(نمونه کارها) شما دارای کیفیت و مقاومت خوبی باشد، استفاده از کاغذ کنواس توصیه می شود. کاغذ کنواس نیز به مانند پارچه کنواس از پنبه یا کتان ساخته می شود. از آنجایی که برای تولید انواع کوله پشتی و یا کیف های گوناگون از پارچه کنواس استفاده می شود، این امر نشان دهنده میزان استحکام کاغذ کنواس نیز می باشد. برای مشاهده نمونه های بیشتر اینجا کلیک کنید.

 

برای مشاهده نمونه های بیشتر اینجا کلیک کنید.

 

  • کاغذ لاستر

کاغذ لاستر براقی کمتری نسبت به کاغذ گلاسه دارد و به همین دلیل به آن کاغذ نیمه گلاسه نیز می گویند. به دلیل نیمه براق بودن این کاغذها، استفاده از آن ها برای ست های اداری نیز می تواند مناسب باشد، زیرا انعکاس کمتری نسبت به نور نشان می دهند, در نتیجه، بیننده به آسانی قادر به خواندن نوشته چاپ شده بر روی هر یک از اقلام خواهد بود. از آنجایی که این کاغذ بافت نرمی نیز دارد، نه تنها حس خوبی به فرد لمس کننده آن می دهد، بلکه نیاز نیست نگران به جای ماندن اثر انگشت بر روی آن باشید. برای مشاهده نمونه های بیشتر اینجا کلیک کنید. مقالات مرتبط : طراحی ست اداری 2 رو

 

نهایتا تصمیم اینکه آیا استفاده از کاغذ بافت دار برای ست اداری(نمونه کارها) گزینه مناسبی است یا خیر کاملا بستگی به سلیقه افراد دارد. مطمئنا شما نیز تاکنون اقلامی از نمونه های ست اداری که از جنس کاغذ بافت دار باشد را در دست خود گرفته اید، در صورتی که این اقلام حس خوبی از شرکت یا سازمانی که با آنها سر و کار داشته اید به شما القا کرده اند، اطمینان داشته باشید بسیاری از دیگران نیز با شما هم نظر هستند.