طراحی و برنامه مشاوره تبلیغاتی

هولوگرام امنیتی

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

انسان ها برای حفاظت از خود و دارایی هایشان، روش های متفاوتی را انتخاب می کنند. از تهیه غذا، پوشاک و مسکن گرفته تا شغلی که برای آتیه ی خود انتخاب می کنند، همگی در راستای ارضای خواسته هایشان است. سازمان ها و نهاد ها همانند انسان ها دارای روح و جان بوده و نیازمند رشد و محافظت هستتند. سازمان ها از اطلاعات و محصولات خود در برابر عوامل مخرب داخلی و محیطی محافظت کرده و در تلاشند تا کالا های خود را با بهترین کیفیت به دست مشتریان خود برسانند.

هولوگرام امنیتی

انواع هولوگرام:

هولوگرام ها با توجه به عوامل مختلفی ساخته می شوند و مواردی همچون تکنولوژی خاص ، نوع کالاهایی که هولوگرام به آن ضمیمه می شود، در کاربری هولوگرام تاثیر گذار است. هولوگرام سه بعدی، هولوگرام دوبعدی، هولوگرام ترکیب دو بعدی و سه بعدی، هولوگرام قالب نقطه ای، هولوگرام با طرح های هولوگرافیکی پیچیده، هولوگرام چاپ گرم، هولوگرام معمولی، هولوگرام UV ، هولوگرام ضد سرقت، هولوگرام تصویر متحرک، هولوگرام شفاف، هولوگرام رنگ واقعی، هولوگرام چند کاناله و... از انواع هولوگرام می باشند. اما دسته ی خاصی از هولوگرام ها موجودند که از نظر امنیتی نسبت به سایر هولوگرام ها از مزیت نسبتا بالایی برخوردار هستند. هولوگرام های نقش برگردان (طرح به صورت برچسب روی سطح مورد نظر حک می شود)، هولوگرام مخصوص کارت شناسایی (جهت جلوگیری از کپی و جعل کارت)، هولوگرام های با شماره سریال (استفاده از شماره سریال بر روی هولوگرام) هولوگرام هایی امنیتی بوده و برای کالاهایی که نیاز به محافظت در سطح بالا دارند، مناسب است.

 

هولوگرام امنیتی:

ایجاد حفاظ امنیتی برای اسناد، مدارک، برند، محصولات خاص سازمان روشی را اقتضاء می کند که امن بوده و مختص سازمان باشد. هولوگرام امنیتی ، هولوگرامی طرح دار و مخصوص با بالاترین ضریب امنیت می باشد. هولوگرام امنیتی توسط نوار امنیتی هولوگرام یا مهر امنیتی هولوگرام ساخته و چاپ می شود. هولوگرام امتیتی دارای نوار های سفارشی و با تصاویر دو بعدی یا سه بعدی طراحی می شوند. متن های پنهان شده در نوار امنیتی هولوگرام را با لیزر خوان می توان  دید. این هولوگرام ها قابلیت شخصی سازی داشته . برای هر نوع کاربردی قابل استفاده است.

هولوگرام امنیتی

میزان امنیت هولوگرام امنیتی:

نرم افزار های خاص، به کارگیری کارکنان متخصص در امر برنامه نویسی، طراحی و چاپ، استفاده از دستگاه های چاپ ویژه و گران قیمت موجب می شود تا احتمال کپی برداری و جعل هولوگرام های امنیتی، بسیار پایین باشد. طراح می تواند با افکت ها و آیتم های امنیتی مانند 2D،3D، 2D/3D، Kinetic، Flip Flop، Multi-Channel، True color، تصاویر پنهان، متون میکرونی، ریز نقش ها، گیلوش ها، دی متالایز، تخریب شونده، اطلاعات متغیر(شماره سریال با امکان پیگیری و رهگیری)، تیغ های امنیتی و ... طرحی اختصاصی خلق نماید.