طراحی و برنامه مشاوره تبلیغاتی

تجهیزات غرفه نمایشگاهی

  • نویسنده: نسیم نیری
  •     
  • :تاریخ

یک غرفه نمایشگاهی برای یک برند و صاحبان آن برند یا محصول اهمیت فراوانی زیرا به معرفی و شناخته شدن آن ها در سطوح شهری ، کشوری ویا حتی بین المللی کمک بزرگی می کند.اما به این نکته توجه کنید که اگر قرار باشد در یک نمایشگاه تمام غرفه ها به یک شکل و با یک متریال ساخته شده باشند، دیگر تشخیص و یا پیدا کردن غرفه شما در میان انبوه غرفه ها کار دشواری می شود .باز هم با وجود پیدا کردن غرفه چگونه باید تفاوت شما با دیگران مشخص شود. در ادامه به بررسی برخی از موارد می پردازیم.

تجهیزات غرفه نمایشگاهی

تجهیزات لازم برای ساخت یک غرفه

بدنه غرفه

اول از همه باید به بدنه یا دیواره های غرفه بپردازیم. معمولا برای بدنه ی غرفه از داربست استفاده می کنند و با پوستر ها و یا بنر های بزرگ روی آن ها را می پوشانند. در برخی موارد برای بدنه ی غرفه  از انواع و اقسام استند ها استفاده می کنند که تیلیغات محصول بر روی آن ها نصب شده است.

نور پردازی

شما باید حتی نسبت به نور پردازی غرفه خلاقیت داشته باشید ، باید بدانید که چگونه می توانید با یک نور پردازی حرفه ای غرفه خود را کاملا نسبت به دیگر غرفه ها متمایز کنید و یا نقات قوت و تمایز خود را برجسته تر نشان دهید و بر روی  شرکت کنندگان حاضر در نمایشگاه تاثیر مثبت بگذارید و نظر آن ها را به خود جلب کنید.

تجهیزات غرفه نمایشگاهی

رسانه های تبلیغاتی

برای راه اندازی یک غرفه تنها داربست ویا بدنه  و نور پردازی کافی نیست این موارد فقط نصف کار لازم برای راه اندازی یک غرفه است.نصف دیگر آن مربوط به آرایش داخلی غرفه و رسانه های تبلیغاتی است که مناسب استفاده در یک نمایشگاه و در خور برند است ، می باشد.

برای کار تبلیغات  در یک غرفه ی نمایشگاهی از انواع و اقسام استند ها با تصاویر جذاب طراحی  شده توسط طراحان حرفه ای استفاده می شود.

می توان برای نمایش نام برند  و یا مجموعه از تابلو های  تبلیغاتی  نور دار یا فلور سنت استفاده کنیم.

از انواع  پوستر ها در طرح ها و ابعاد گوناگون برای پوشش غرفه استفاده نیم.

از میز های کانتر برای نمایش محصولات و ده ها کار دیگر که همه و همه برای برپایی یک غرفه لازم است.

تجهیزات غرفه نمایشگاهی